AGM Rattler TC35-640
AGM Rattler TC35-640 to kompaktowy, przypinany system termowizyjny
system, który umożliwia szybkie przekształcenie optyki dziennej w urządzenie termowizyjne
termowizyjną bez użycia specjalnych narzędzi lub sprzętu.
Rattler TC posiada...
Kod produktu: 8179 EAN: 3142556005RC61 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM Rattler TC35-640 to kompaktowy, przypinany system termowizyjny system, który umożliwia szybkie przekształcenie optyki dziennej w urządzenie termowizyjne termowizyjną bez użycia specjalnych narzędzi lub sprzętu. Rattler TC posiada detektor termiczny o wysokiej czułości i monitor OLED o rozdzielczości 1024×768 który zapewnia wyraźny obraz w trudnych warunkach środowiskowych, takich jak warunkach środowiskowych, takich jak ciemność, mgła, dym, kurz, deszcz, śnieg, drewno, kamuflaż itp, kamuflaż itp. Produkt jest stosowany głównie w scenariuszach takich jak takich jak patrolowanie, polowanie, obserwacja itp. Rattler TC może być łatwo przed lunetami celowniczymi z powiększeniem do 8x do użytku na średnim zasięgu. zasięgu. Zasilany dwiema bateriami CR123 AGM Rattler TC zapewnia do 4,5 godziny ciągłej pracy. godzin ciągłej pracy. Urządzenie jest wyposażone w 16 GB do nagrywania wideo i robienia zdjęć. Wbudowany moduł WiFi jest również dostępny do przesyłania strumieniowego wideo na żywo i wideo / zdjęć nagrywanie za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
| Detektor | 12μm, niechłodzony, 50Hz |
| Rozdzielczość | 640 x 512 |
| System obiektywów | 35 mm; F/1.0 |
| Powiększenie | 1x |
| Pole widzenia | 12.5° × 10.0° |
| Zoom cyfrowy | 2x, 4x, 8x |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1,750 m/yd |
| Regulacja dioptrii | -5 do +3 dpt |
| Wyświetlacz | 1024x768 rozdzielczość 0.39 cali OLED |
| Hotspot | Tak |
| Pomiar odległości | Tak |
| Tryb sceny | Rozpoznawanie dżungli, Rozpoznawanie |
| Tryb gotowości | Tak |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Zdjęcie Snapshot | Tak |
| DPC | Tak |
| PIP | Tak |
| Uniformity Correction | Auto, Ręczna, Korekcja zewnętrzna |
| Pamięć masowa | Wbudowana EMMC (16 GB) |
| Typ baterii | 2x Wymienna Odpowiedni typ: CR123A, RCR123A |
| Żywotność baterii (praca) | Do 4.5 godzin |
| Zewnętrzne zasilanie | 5V USB |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 55°C (-4°F do 131°F) |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Wstrząsy i wibracje | 750 g/ms |
| Waga | 0.42 kg (0.93 lb) |
| Wymiary całkowite | 153.2 × 62 × 59 mm (6.0 × 2.4 × 2.3 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















