AGM Rattler V2 25-320
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym mocowaniem weaver)
NOWY Rattler V2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów. Ulepszenie tego, co już jest uważane za najlepiej sprzedającą się...
Kod produktu: 8353 EAN: RATT25-320-2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym mocowaniem weaver) NOWY Rattler V2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów. Ulepszenie tego, co już jest uważane za najlepiej sprzedającą się rodzinę termowizyjnych w Stanach Zjednoczonych, RattlerV2 wprowadza wiele najbardziej poszukiwanych ulepszeń konstrukcyjnych do jednej eleganckiej obudowie. Ulepszenia te obejmują między innymi: znacznie wydłużoną żywotność baterii oferowaną przez opatentowany przez producenta Wyjmowany i ładowalny system baterii, który zapewni użytkownikom 6,5 godziny na jednym ładowaniu (2 w zestawie), rozszerzony wbudowany celownik asortyment, rozszerzone ustawienia jasności i kontrastu, nagrywanie aktywowane strzałem z dźwiękiem i nowy 12-mikronowy czujnik termiczny, który ma najwyższą czułość znamionową (poniżej 20 mK) na rynku. Dla rodziny produktów, która już wcześniej szczyciła się jedną z najlepszych propozycji wartości na rynku, nowy na rynku, nowe modele RattlerV2 tylko wzmocnią tę reputację. RattlerV2 25-320 z obiektywem germanowym 25 mm jest idealnym dodatkiem do arsenału każdego myśliwego. Wyposażona w czujnik termowizyjny o rozdzielczości 320x256 czujnik termiczny, urządzenie to ma 3,5-krotne powiększenie i zasięg wykrywania 1200 metrów. To podstawowe powiększenie pozwala na szerokie pole widzenia. szerokie pole widzenia, które preferuje wielu myśliwych polujących na świnie, ponieważ pozwala im widzieć i śledzić wiele zwierząt w grupie jednocześnie. Przegląd termowizyjnych lunet celowniczych AGM Rattler V2 Porównanie produktów: Rattler V2 ‹ Poprzedni Następny ›
| Detektor | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 320 × 256 |
| NETD | Niższa niż 20 mK (25°C, F# = 1.0) |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| System obiektywu | 25 mm; F/1.0 |
| Powiększenie | 3.5× - 28× |
| Pole widzenia | 7.0° × 5.3° |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Zakres ostrości | 7 m do nieskończoności |
| Żrenica wyjściowa | 6 mm |
| Odciążenie oka | 45 mm |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1200 m/yd |
| Wyświetlacz | 0.39 cali, OLED, 1024×768 |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Korekcja płaskiego pola | Auto, Manual, Semi-Auto |
| Tryb sceny | Cold, Ciepły |
| Regulacja celownika | Cyfrowo sterowana |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak |
| Rejestracja obrazu | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowanaw EMMC (16 GB) |
| PIP | Tak |
| Defective Pixel Correction | Tak |
| WiFi Hotspot | Tak |
| Hot Track | Tak |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Pomiar odległości | Tak (Stadiametryczny) |
| Rejestracja aktywowana strzałem (SAR) | Tak |
| Typ baterii | Wymienna i ładowalna bateria litowo-jonowa |
| Żywotność baterii (praca, 20°C) | Ponad 6. 5 godzin (25°C, z WiFi).5 godzin (25°C, z wyłączonym WiFi) |
| Zewnętrzny zasilacz | 5 VDC, 2 A, USB Type-C |
| Zakres temperatur pracy | -30°C do +55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Maks. Odrzut | 1000 g/0.4 ms |
| Waga (bez uchwytu i baterii) | 0.49 kg (1.08 lb) |
| Wymiary (bez uchwytu) | 219 × 68 × 67 mm (8.5 × 2,7 × 2,6 cala) |
| W zestawie | Luneta termowizyjna, dwa akumulatory, ładowarka, kabel USB, ściereczka do obiektywu, instrukcja obsługi, futerał |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















