AGM Sidewinder TM35-640
Seria monokularów termowizyjnych AGM Sidewinder to najnowszy dodatek do i tak już najszerszego asortymentu produktów termowizyjnych na świecie.
na świecie! Seria Sidewinder oferuje szeroki zakres rozmiarów soczewek germanowych i wiodące...
Kod produktu: 8182 EAN: 3142551005SI31 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Seria monokularów termowizyjnych AGM Sidewinder to najnowszy dodatek do i tak już najszerszego asortymentu produktów termowizyjnych na świecie. na świecie! Seria Sidewinder oferuje szeroki zakres rozmiarów soczewek germanowych i wiodące w branży detektory termiczne 12 mikronów, sub- 20mk. Te fizyczne atrybuty zapewniają użytkownikom jedne z najlepszych jakości obrazu, jakie AGM wyprodukował do tej pory, z potencjalnym zasięgiem wykrywania do 2600 metrów. Sidewindery wnoszą również wiele nowych rozwiązań do kategorii produktów, na które użytkownicy domagali się. Te ręczne monokulary są wyposażone w najbardziej czuły czujnik termiczny na rynku, zapewniając użytkownikom oszałamiający postęp w jasności obrazu i szczegółowości tła. Ponadto urządzenia te wykorzystują wymienny, niezastrzeżony akumulator 18650, który zasila urządzenie, oferując do 7 godzin czasu pracy, wbudowany w nową, solidną gumową obudowę pancerną dla dodatkowej trwałości i ochrony. Sidewinder jest również wyposażony w liczne ulepszenia oprogramowania i wiele funkcji, które stały się powszechne w asortymencie produktów termowizyjnych AGM: Optyka z przysłoną F1.0, częstotliwość odświeżania 50 Hz, 64 GB wbudowanej pamięci (najwyższa w swojej klasie), kompatybilność Wi-Fi do parowania z aplikacją AGM Connect, wodoodporność IP67 wodoodporność, port USB typu C do zewnętrznego zasilania, 4 palety kolorów. Sidewindery są stworzone do wszechstronnego użytku i świetnie sprawdzą się w myślistwie, rolnictwie / ochronie stad, ochronie budynków, egzekwowaniu prawa, poszukiwaniach iamp; ratownictwo, pływanie łódką, biwakowanie i inne ogólne aktywności na świeżym powietrzu. Seria AGM Sidewinder Thermal Porównanie serii ręcznych urządzeń termicznych Sidewinder Seria AGM Sidewinder Thermal Handheld ‹ Poprzedni Następny ›
| Typ detektora | 12μm tlenek wanadu Niechłodzona matryca ogniskowa |
| Rozdzielczość | 640x512 |
| Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Pasmo odpowiedzi | 8μm do 14μm |
| NETD | ≤ 20 mk (@25°C), F#=1.0 |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1800 m |
| System soczewek | 35 mm; F1.0 |
| Pole widzenia (H × V) | 12.5° × 10° |
| Powiększenie | 2× - 16× |
| Zoom cyfrowy | 1×, 2×, 4×, 8× |
| Regulacja dioptrii | -5 do +3 dpt |
| Monitor | 1024×768, OLED |
| FFC (Korekcja płaskiego pola) | Auto, Ręczna, Korekcja zewnętrzna |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Image Boost | Yes |
| Highest Temperature Śledzenie punktowe | Tak |
| Hotspot Wi-Fi | Tak |
| Tryb czuwania | Tak |
| Pamięć masowa | Wbudowana pamięćw pamięci (64 GB) |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak / Tak (na pokładzie) |
| Robienie zdjęć | Tak |
| Typ baterii | Jeden wymienny akumulator litowy 18650 akumulator litowy |
| Czas pracy | Do 5 godzin |
| Zasilanie | 5 VDC/2 A, 1,75 W |
| Interfejs | USB Type-C |
| Temperatura pracy | -30°C do 55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wymiary | 188 × 58 × 65 mm (7,4 × 2,3 × 2,6 cala) |
| Waga | 505 g (1,11 lb) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















