AGM Taipan V2 25-384
Seria monokularów termowizyjnych AGM Taipan V2 to najnowszy dodatek do i tak już najszerszego asortymentu produktów termowizyjnych na świecie! Seria TaipanV2 oferuje wiele obiektywów o różnych rozmiarach, które są połączone z...
Kod produktu: 8346 EAN: TAIP25-384-2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
Seria monokularów termowizyjnych AGM Taipan V2 to najnowszy dodatek do i tak już najszerszego asortymentu produktów termowizyjnych na świecie! Seria TaipanV2 oferuje wiele obiektywów o różnych rozmiarach, które są połączone z wiodącym w branży detektorem termicznym o rozdzielczości 384, 12 mikronów, poniżej 20 mK. TaipanV2 wnosi również wiele nowych rozwiązań do rodziny produktów, których użytkownicy domagali się w oryginalnych monokularach Taipan. Te główne ulepszenia obejmują przejście z niewymiennego akumulatora wewnętrznego na pojedynczy wymienny akumulator 18650, nowy czujnik termiczny poniżej 20 mK i nowy czujnik pochylenia o 90 stopni, który wyłącza wyświetlacz, aby oszczędzać baterię! TaipanV2 jest również wyposażony w liczne ulepszenia oprogramowania i wiele funkcji, które stały się powszechne w asortymencie produktów termicznych AGM: Optyka z przysłoną F1.0, częstotliwość odświeżania 50 Hz, 16 GB wbudowanej pamięci, kompatybilność Wi-Fi do parowania z aplikacją AGM Connect, wodoodporność IP67, port USB typu C do zewnętrznego zasilania i 4 palety kolorów. Wykorzystują również szerszy gumowy okular, aby sprawiają, że wyświetlanie obrazu na wyświetlaczu OLED 1024 jest niezwykle wygodne w terenie podczas długotrwałego oglądania podczas jednej sesji. TaipanV2 zostały stworzone z myślą o wszechstronnym użytkowaniu i świetnie sprawdzą się podczas polowań, hodowli/ochrony zwierząt, egzekwowania prawa, poszukiwań i akcji ratunkowych, pływania łódką, biwakowania i innych ogólnych aktywności na świeżym powietrzu. Oczywiście wszystkie modele TaipanV2 są objęte 5-letnią zbywalną gwarancją AGM&rsquo.
| Typ detektora | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rozdzielczość | 384 × 288 |
| Częstotliwość odświeżania Częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Pasmo odpowiedzi | 8μm do 14μm |
| NETD | Niż 20 mK (25°C, F#=1.0) |
| Obiektyw (ogniskowa) | 25 mm, F1.0 |
| Pole widzenia (H × V) | 10,5° × 7,9°/ 18,4 m×13.8 m |
| Powiększenie | 2.5x, 5x, 10x, 20x |
| Tryb ostrości | Pierścień ostrości |
| Min. Odległość ogniskowania | 2,5 m |
| Zasięg wykrywania (obiekt 6') | 1200 m |
| Monitor | 1024 × 768, 0.39 cali, OLED |
| Regulacja dioptrii | -5 D do +3 D |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Semi-Auto, Manual |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Exit Pupil | 6 mm |
| Eye Relief | 20 mm |
| Scene Mode | General, Compressed |
| Brightness Adjustment | Yes |
| Tone Adjustment | Cold, Ciepły |
| Regulacja kontrastu | Tak |
| Hotspot | Tak |
| Tryb gotowości | Tak |
| Wbudowana pamięć masowa | Wbudowana pamięć masowaw EMMC (16 GB) |
| Nagrywanie wideo/audio | Tak |
| Przechwytywanie obrazu | Tak |
| Hot Ścieżka | Tak |
| Pomiar odległości | Tak |
| PIP | Tak |
| Typ baterii | Jeden wymienny akumulator 18650 litowy |
| Żywotność baterii | Do 6,5 godziny ciągłej pracy (@25°C, WiFi wyłączone) |
| Zasilanie | 5 VDC/2 A, interfejs USB Type-C. Obsługuje zewnętrzny zasilacz |
| Temperatura pracy | -30°C do +55°C (-22°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 (wodoodporny) |
| Wymiary | 173 × 60 × 64 mm (6.8 × 2.4 × 2.5 in) |
| Waga (bez baterii) | 0.31 kg (0.68 lb) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















