AKKU SMART HEAVY 12V/40Ah - do UPS, żywotność 6-10 lat
Akumulator rezerwowy do systemów, w których wymagany jest większy pobór prądu i niska rezystancja wewnętrzna akumulatora. Akumulatory przeznaczone są do stosowania w zasilaczach UPS, EPS i EZS. Szacowana długość życia 6-10 lat. Napięcie...
Kod produktu: 2304-038 EAN: 8595584656283 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
Akumulator rezerwowy do systemów, w których wymagany jest większy pobór prądu i niska rezystancja wewnętrzna akumulatora. Akumulatory przeznaczone są do stosowania w zasilaczach UPS, EPS i EZS. Szacowana długość życia 6-10 lat.
| Napięcie | 12 V= |
| Wydajność nominalna | 40 Ah |
| Typ terminala | pasek z otworem 6,2 mm |
| Maksymalny prąd ładowania | 12 A |
| Masa baterii | 13,45 kg |
| Pakowanie po | 1 kawałek |
| Używać | EMS |
| Używać | EPS |
| Używać | UPS |
| Żywotność baterii | 6-10 lat |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















