Analizator spalin Wöhler A 550 (CO+NO+SO2)
Analizator spalin (pomiar spalin) A 550 Solidny, a jednocześnie łatwy w obsłudze jak smartfon. Tak właśnie leży w dłoni nowy analizator spalin WÖHLER A 550 . Zalety tego urządzenia są widoczne już na pierwszy rzut oka: wszystkie funkcje...
Kod produktu: 7738 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Analizator spalin (pomiar spalin) A 550
Solidny, a jednocześnie łatwy w obsłudze jak smartfon. Tak właśnie leży w dłoni nowy analizator spalin WÖHLER A 550 . Zalety tego urządzenia są widoczne już na pierwszy rzut oka: wszystkie funkcje wyświetlane na wyświetlaczu są dostępne za dotknięciem palca.
Szeroki zakres zastosowań analizatora A 550 i jego zalety
- oprogramowanie urządzenia w całości w języku czeskim
- czteroletnia gwarancja na urządzenie oraz czujniki CO i O 2
- możliwość wyszukiwania średniego przepływu podczas kalibracji urządzenia
- trzy niezależne pompy
- możliwość wyposażenia w pięć czujników według wymagań klienta
- funkcja automatycznej ochrony przed przeciążeniem czujnika CO
- eksport danych - USB, Bluetooth® lub interfejs podczerwieni
- graficzne wsparcie wartości pomiarowych
- możliwość zapisania 1000 wartości pomiarowych
- mocny magnes do trzymania urządzenia
- szeroka gama akcesoriów
- ochrona ekranu przed uszkodzeniem
- możliwość dodania oprogramowania do pomiaru w pierścieniu
- Podgląd graficzny wartości pomiarowych przed ich wydrukowaniem
- możliwość wyboru jednostek dla różnych pomiarów
- możliwość ręcznego ustawienia wartości referencyjnej O2 – kalkulacja przeglądu okresowego TPG 70401
- pomiar przepływu powrotnego spalin
- pomiar wilgotności drewna
- pomiar ciągu spalin
- Test 4 Pa
- analiza spalin
- Pomiar CO wokół urządzenia
Oto nowy analizator spalin Wöhler A 550.
Wysoka niezawodność
- skuteczna ochrona przed wnikaniem kondensatu
- automatyczne płukanie czujnika CO
- 4 filtry – łatwo dostępne
- diagnostyka urządzeń i czujników
- czas pracy baterii ponad 12 godzin (technologia litowo-jonowa)
- Węże pomiarowe – wytrzymałe i elastyczne
Dane techniczne
| O 2 - wartość zmierzona: | |
| Transduktor: | elektrochemiczny |
| Zakres: | 0 ... 21,0% |
| Dokładność: | ± 0,3% odczytu |
| CO - wartość zmierzona: | |
| Transduktor: | elektrochemiczny, H 2 -kompensowany |
| Zakres: | 0 ... 4000 ppm, rozdzielczość 1 obj. ppm |
| Dokładność: | ± 20 ppm : < 400 ppm, w przeciwnym razie ± 5% nh |
| CO - wartość zmierzona: | |
| Transduktor: | elektrochemiczny |
| Zakres: | 0 ... 100 000 ppm, rozdzielczość 1 obj. ppm |
| Dokładność: | ± 100 ppm: < 1000 ppm, w przeciwnym razie ± 10% nh (przy H2 < 5% nh) |
| NIE - wartość zmierzona: | |
| Transduktor: | elektrochemiczny |
| Zakres: | 0 ... 3000 obj. ppm (długotrwale do 1000 ppm obj.), rozdzielczość 1 obj. ppm |
| Dokładność: | ± 5 ppm : < 100 ppm, w przeciwnym razie ± 5% nh |
| S O 2 - wartość zmierzona: | |
| Transduktor: | elektrochemiczny |
| Zakres: | 0 ... 5000 obj. ppm, rozdzielczość 1 obj. ppm |
| Dokładność: | ± 10 ppm : < 200 ppm, w przeciwnym razie ± 5% nh |
| Temperatura otoczenia: | |
| Zakres: | -20 °C ... 100 °C, rozdzielczość 0,1 °C |
| Dokładność: | ±1°C |
| Temperatura spalin: | |
| Zakres: | - 20,0°C ... 800,0°C, rozdzielczość 0,1°C |
| Dokładność: | zgodnie z 1.BlmSchV i EN 50379 |
| Różnica ciągu spalinowego przy próbie 4 Pa: | |
| Zakres: | 0,0 ... 110 hPa, rozdzielczość 0,1 Pa (< 1000,0 Pa) |
| Dokładność: | ± 0,3 Pa (< 10,0 Pa), w przeciwnym razie ± 3% nh, prąd < 0,2 Pa w ciągu 5 minut |
| CO2 - wartość obliczona: | |
| Wyświetlacz: | 0 ... CO2maks. |
| Wyróżnienie: | 0,1% |
| Strata ciepła: | |
| Wyróżnienie: | 0,1% |
| Efektywność: | |
| Wyświetlacz: | 0 ... 110,0% |
| Punkt rosy: | |
| Wyróżnienie: | 0,1% |
| Ilość kondensatu: | |
| Wyświetlacz: | w kg/ m3 (gaz) lub kg/l (olej) |
| Nadmiar powietrza | |
| Przepływ | |
| Test 4 Pa | |
| Wilgotność drewna: | |
| Zasada pomiaru: | pomiar oporu elektrycznego |
| Zakres pomiaru: | 10,0...40,0%, rozdzielczość 0,1% |
| Dokładność: | ± 40% obliczone zgodnie z VDI 4206 część 4 |
| Informacje ogólne: | |
| Temperatura przechowywania: | -20°C ... 50°C |
| Temperatura pracy: | + 5 °C ... 40 °C (biorąc pod uwagę zachowanie dokładności pomiaru) |
| Godziny pracy: | > 12 h (w zależności od warunków pracy i podświetlenia wyświetlacza) |
| Zasilanie: | akumulator litowo-jonowy 3,7 V, 5800 mAh, ładowanie przez USB |
| Waga: | 1250 gramów |
| Wymiary: | 220 x 160 x 55 mm (bez sondy) |
| Długość węża sondy: | 1700 mm |
Zakres dostawy
- podstawowa konfiguracja z wężem pomiarowym z sondą 295 mm, czujnikiem CO 4000 ppm, czujnikiem CO 100 000 ppm, czujnikiem NO, czujnikiem SO 2 , pomiarem CO otoczenia i testem 4 Pa
- sonda penetracyjna do pomiaru wilgotności
- Adapter do ładowania USB z kablem micro USB
- Akumulator litowo-jonowy
- czujnik temperatury wtykowy
- wałki bawełniane i filtr zatrzymujący
- duża plastikowa walizka
Na czujniki NO-/NO 2 -/SO 2 udzielana jest tylko roczna gwarancja.

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















