DC 3004+ S - adres. System modułowy EPS dla 1-4 pętli
Analogowy, adresowalny panel sterowania EPS. Zawiera szafkę z zasilaczem, miejsce na zapasowe akumulatory, podstawową kartę procesową z wejściami i wyjściami Pożar, Usterka, wyjścia syreny, przedni panel sterowania i ma 2 wolne miejsca do...
Kod produktu: 0908-132 EAN: 8595584611282 Producent: Detectomat
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Analogowy, adresowalny panel sterowania EPS. Zawiera szafkę z zasilaczem, miejsce na zapasowe akumulatory, podstawową kartę procesową z wejściami i wyjściami Pożar, Usterka, wyjścia syreny, przedni panel sterowania i ma 2 wolne miejsca do zainstalowania kart dla maks. 4 x 126 czujek.
| Wejście zasilania | 230 V/72 W |
| Zasilanie awaryjne (akumulator Pb o maks. pojemności) | 12 V/12 Ah |
| Panel przedni | pole serwisowe zgodne z normą EN 54-2, 4 linie |
| Panel przedni | wyświetlacz, klawiatura do obsługi |
| Maks. Liczba czujników na pętlę | 126 |
| Protokół transmisji pętli | wszystkie elementy systemu LOOP 3000 |
| Przewód pętli | skrętka 1x2x0,8 mm, ekranowana, |
| Przewód pętli | maks. długość 3,5 km (zalecana |
| Przewodzenie w pętli | typ JyStY 1x2x0,8) |
| Gałęzie T | tak, maks. 63 odczepy na pętlę |
| Praca w pętli | kontrola przerwania i zwarcia, możliwość |
| Praca w pętli | praca pojedyncza (redundancja) |
| Wyjście pożarowe, Usterka | 3x styk przełączny 250 V/5 A |
| Wyjścia potencjałowe | 9x monitorowane programem, wyjście |
| Wyjścia potencjałowe | 24 V/400 mA | Wyjście komunikacyjne | 1x linia RS 232 |
| Wyjście oppo, KTPO | interface |
| 3 poziomy bezpieczeństwa | free, operator, serwis |
| Oprogramowanie | DTP V8 i nowsze |
| Oprogramowanie diagnostyczne | I-Check 3000 |
| Metoda połączenia komputera z centralą | bezpośredni port COM |
| Waga | 10,5 kg |
| Certyfikat | 0786-CPD-20817 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















