Detektor CO Wöhler CM 220
CM 220 - Detekcja CO (pomiar CO) Praktyczny i niezawodny CM 220 to cyfrowe urządzenie przeznaczone do pomiaru stężenia CO (tlenku węgla). Gaz ten powstaje w wyniku niepełnego spalania węgla. Jest trujący, lżejszy od powietrza i bezbarwny, co...
Kod produktu: 4486 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
CM 220 - Detekcja CO (pomiar CO)
Praktyczny i niezawodny CM 220 to cyfrowe urządzenie przeznaczone do pomiaru stężenia CO (tlenku węgla). Gaz ten powstaje w wyniku niepełnego spalania węgla. Jest trujący, lżejszy od powietrza i bezbarwny, co czyni go bardzo niebezpiecznym dla ludzi. Detektor CO firmy Wöhler może ostrzegać użytkownika zarówno wizualnie, jak i akustycznie. Czujniki elektrochemiczne gwarantują dokładność pomiarów nawet w przypadku zakłóceń ze strony gazów. Do głównych zalet detektora CO należy zaliczyć:
CM 220 zawiera:
- pomiar stężenia CO w otaczającym środowisku
- prosta obsługa
- precyzyjny czujnik elektrochemiczny
- wyświetlacz optyczny i akustyczny
- kompaktowy i lekki
Główne zastosowania detektora CO CM 220:
- nadaje się do technik inspekcyjnych
- dla instalatorów kotłów
- organy kontrolne
- same gospodarstwa domowe
Dane techniczne
| Pomiar CO: | |
| Zakres pomiaru: | 0 - 999 ppm |
| Dokładność: | ± 20% przy 0 - 100 ppm |
| ± 15% przy 100 - 500 ppm | |
| Wyróżnienie: | 1 str./min |
| Informacje ogólne: | |
| Wilgotność robocza: | 5 - 99% wilgotności względnej wilgotność |
| Temperatura pracy: | 0°C do 45°C |
| Temperatura przechowywania: | -20°C do 60°C |
| Czas reakcji: | w ciągu 60 sekund |
| Zasilanie: | 3 baterie 1,5 V (AA) |
| Wymiary: | Wymiary: 175 x 47 x 28 mm |
Zakres dostawy
- Urządzenie CM 220
- 3 baterie 1,5 V (AAA)
- etui ochronne
- Certyfikat kalibracji nie jest dołączony (na życzenie przy składaniu zamówienia)

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















