Detektor gazu - Wöhler GS 220 z protokołem kalibracji
Detektor gazu GS 220 Detektor gazu GS 220 to niezwykle czułe i szybko reagujące urządzenie służące do wykrywania nieszczelności i lokalizacji przecieków w przewodach gazowych. Urządzenie sygnalizuje stężenie gazu (metanu, propanu) za...
Kod produktu: 6602 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Detektor gazu GS 220
Detektor gazu GS 220 to niezwykle czułe i szybko reagujące urządzenie służące do wykrywania nieszczelności i lokalizacji przecieków w przewodach gazowych. Urządzenie sygnalizuje stężenie gazu (metanu, propanu) za pomocą łańcucha detekcyjnego diod LED, który dzieli się na pięć etapów w zakresie od 40 ppm do 640 ppm. Urządzenie emituje również sygnał akustyczny w przypadku wykrycia wycieku gazu. Dzięki elastycznej sondzie o długości 440 mm możliwe jest sprawdzenie trudno dostępnych miejsc przewodu gazowego. Główne zalety detektora gazu GS 220 to:
- szybka reakcja i dokładność
- Niezawodna detekcja wycieków i wykrywanie nieszczelności w liniach gazowych
- krótka reakcja
- 2 wyświetlane wartości (metan i propan)
- Bardzo dobra dostępność do trudno dostępnych miejsc dzięki elastycznej szyjce o długości 440 mm
- wskaźnik stężenia gazu
- ergonomiczny kształt
Dane techniczne
| Wskaźniki: | |
| Akustyczny: | przerywany ton, którego częstotliwość wzrasta wraz ze stężeniem |
| Wizualny: | 5 diod LED |
| Transduktor: | półprzewodnik |
| Zakres wyświetlania: | metan, propan; od 40 ppm do 640 ppm |
| Czas reakcji: | około 10 sekund |
| Czas rozgrzewki: | około 60 sekund |
| Informacje ogólne: | |
| Wymiary: | Wymiary: 175 x 70 x 38 mm |
| Waga: | 340g |
| Temperatura pracy: | -5°C do 45°C |
| Zasilanie: | 4 baterie AA |
| Automatyczne wyłączanie: | po 10 minutach |
| Bieżące zużycie: | 72 miliamperów |
| Długość sondy: | 440 mm |
Zakres dostawy
- detektor gazu GS 220
- bateria
- obudowa plastikowa
- protokół kalibracji

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















