DM50 - detektor BUS PODWÓJNY
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrową obróbką sygnału, parametry identyczne jak czujka DG55. Czujka łączy się bezpośrednio z magistralą i komunikuje się w obu kierunkach z centralą DIGIPLEX EVO. Typ detektora cyfrowy na...
Kod produktu: 0702-193 EAN: 8595584601900 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podwójna czujka infrapasywna z w pełni cyfrową obróbką sygnału, parametry identyczne jak czujka DG55. Czujka łączy się bezpośrednio z magistralą i komunikuje się w obu kierunkach z centralą DIGIPLEX EVO.
| Typ detektora | cyfrowy na magistrali BUS |
| Czujnik | podwójny |
| Adresowanie czujki w systemie | unikalny numer SN |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie WinLoad z komputera PC |
| Ustawienia detektora | klawiatura - programowanie instalacji |
| Zasilacz | 11 - 16 V = |
| Obecne zużycie | min. 13 mA, maks. 24 mA |
| Odporność na elektr. pole | 10 V/m |
| Wysokość montażu | 2 - 2,7 m² |
| Zakres | 12 m, standardowy obiektyw 110° WA1 |
| Wyjście alarmowe | autobusem |
| Wyjście sabotażowe | przez magistralę BUS / zgodnie z ustawieniami / |
| Szybkość wykrywania | 0,2 do 3,5 m/s |
| Sygnalizacja optyczna | czerwona dioda LED |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















