Drukarka termiczna TD 100
Drukarka termiczna TD 100 Kolejne z wielu urządzeń poszerzających asortyment produktów firmy Wöhler, niezbędne do natychmiastowego dostarczenia klientowi raportu pomiarowego. Za pomocą drukarki termicznej TD 100 można drukować dane...
Kod produktu: 4160 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Drukarka termiczna TD 100
Kolejne z wielu urządzeń poszerzających asortyment produktów firmy Wöhler, niezbędne do natychmiastowego dostarczenia klientowi raportu pomiarowego. Za pomocą drukarki termicznej TD 100 można drukować dane pomiarowe z urządzeń wyposażonych w interfejs podczerwieni.
Dane techniczne:
| Informacje ogólne: | |
| Rozmiar czcionki: | osiem punktów |
| Papier do drukowania: | szerokość papieru 57 mm |
| Interfejs: | port podczerwieni |
| Bateria: | 4 x 1,5 V pojedyncze ogniwa (AA) |
| Temperatura pracy: | 0°C do 50°C |
| Związ. wilgotność powietrza: | 10% do 80%, bez kondensacji |
| Wymiary: | Wymiary: 150x80x45mm |
| Waga: | 420 g łącznie z rolką papieru |
| Pobór mocy: | |
| W sieci: | 1,5 A |
| Tryb uśpienia: | 26mA |
| Wyłączony: | < 5 μA |
Zakres dostawy:
- Urządzenie Wöhler TD 100
- 4 baterie
- rolka papieru
Dodatkowe ogrzewanie sondy SM 500
2 611,24 zł
Obudowa plastikowa MAXI do Wöhler A 450
972,38 zł
Magnetyczny uchwyt sondy temperatury
179,49 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















