EL560/80/20 - elektromechaniczny zamek samoblokujący
Zastosowanie:
Do drzwi wewnętrznych i pełnych - na przykład drewnianych.
Może być stosowany do drzwi ewakuacyjnych.
Może być stosowany do drzwi ognioodpornych.
Może być stosowany do drzwi antywłamaniowych.
Klamka kwadratowa dzielona -...
Kod produktu: 2105-105 EAN: 6416495232033 Producent: ABLOY
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zastosowanie:
Do drzwi wewnętrznych i pełnych - na przykład drewnianych.
Może być stosowany do drzwi ewakuacyjnych.
Może być stosowany do drzwi ognioodpornych.
Może być stosowany do drzwi antywłamaniowych.
Klamka kwadratowa dzielona - opcjonalna funkcja klamki wewnętrznej i zewnętrznej.
Klamka zamka może być obsługiwana przez styk wyjściowy z czytnika kart, klawiatury, przycisku itp.
Zamek jest zawsze wyposażony w klamkę/korbę.
Zalety:
>strzał praworęczny-odwracalny
możliwość ustawienia zamka na funkcję odwrotną lub standardową
samoblokujący się
funkcja panic
pełna certyfikacja
zasilanie w zakresie 12-24 V DC
dwupunktowa blokada drzwi
Opis funkcji zamka:
> Po otrzymaniu sygnału aktywacji, mechanizm operacyjny zamka jest aktywowany i możliwe jest pociągnięcie zapadki i przejście przez drzwi poprzez naciśnięcie klamki. Zamek można obsługiwać w trybie dziennym, w którym zamek jest stale odblokowany przez określony czas. Zamek można zawsze otworzyć za pomocą cylindra po obu stronach drzwi. Zamek musi być zawsze wyposażony w dzieloną kwadratową klamkę/klamkę.
Funkcja samoblokowania zamka:
Gdy drzwi są zamknięte, rygiel blokujący wraz z głównym ryglem jest dociskany do przeciwbolca w korpusie zamka, a gdy główny rygiel wyskakuje, rygiel jest automatycznie wysuwany, a główny rygiel jest następnie blokowany. Zamek jest mocno zablokowany w dwóch punktach. Zamek można otworzyć za pomocą cylindra po obu stronach. Zamek jest samoblokujący, tzn. nie można go ręcznie zablokować za pomocą cylindra, a jedynie odblokować.
Funkcja monitorowania:
Drzwi - otwarte/zamknięte
Gałka - wciśnięta/zwolniona
Klucz - odblokowany/zwolniony
Klapa - wsunięta/wysunięta
Uwaga: należy użyć kabla EA218 (6 m) lub EA219 (10 m).
Ustawienia zamka:
> Zamek jest zawsze wyposażony w klamkę/korbę.
Bezpieczny
> Klamka w kierunku ucieczki jest stale funkcjonalna (klamka antypaniczna lub pułapka), zewnętrzna klamka działa po podłączeniu zasilania z urządzenia sterującego, takiego jak czytnik.
Fail safe - funkcja EPS - tryb odwrotny
Uchwyt w kierunku wycieku działa stale (uchwyt antypaniczny lub pułapka), uchwyt zewnętrzny działa po odłączeniu zasilania od urządzenia sterującego,| Typ | elektromechaniczny samoblokujący głęboki zamek |
| Zasilanie | 10 - 24 V DC STAB +/- 10% | Pobór prądu | 240 mA w stanie spoczynku (maks. 550mA) przy 12 V DC |
| Pobór prądu | 130 mA w spoczynku (maks. 300 mA) przy 24 V DC |
| Sygnalizacja | drzwi otwarte/zamknięte |
| Sygnalizacja | klawisz odblokowany/zablokowany |
| Sygnalizacja | kliknięcie wciśnięty/zwolniony |
| Sygnalizacja | zatrzask wsunięty |
| Sygnalizacja | zatrzask wysunięty |
| Funkcje | styki monitorujące (maks. 0,5 A 30 V AC/DC rezystancja, 10 W) |
| Funkcje | rozszerzenie bariery (bariera 20 mm, dwustronny strzał 10 mm) |
| Cechy | Odległość klamki od czoła zamka (łącznie z prętem) 80 mm |
| Cechy | Rozstaw klamki i wkładki klucza 72 mm |
| Cechy | Oddzielny kwadrat 9 x 9 mm (8 x 8 mm jest możliwe z redukcją) |
| Cechy | Przedni pręt na zamku (mm): 235 x 20 x 3 mm |
| Funkcje | Wymiary (mm): 168,5 x 16,5 x 113 |
| Cechy | cylinder DIN - europrofil |
| Cechy | prześwit drzwi 2-5,5 mm |
| Zawartość opakowania | zamek, instrukcja, śruby mocujące, reduktor 9 na 8 mm, ślimaki |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika
















