EVOHD+ - 2x8=16 stref, maks. 192 strefy, na pokładzie 4+1 P
System DIGIPLEX EVO HD+ jest przeznaczony do średnich i dużych obiektów, maksymalnie do 192 stref i 8 obszarów. Jest to w pełni adresowalny system magistralowy, który może zawierać do 254 modułów magistralowych (klawiatura, nadbudowa...
Kod produktu: 2304-072 EAN: 8595584658287 Producent: PARADOX
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
System DIGIPLEX EVO HD+ jest przeznaczony do średnich i dużych obiektów, maksymalnie do 192 stref i 8 obszarów. Jest to w pełni adresowalny system magistralowy, który może zawierać do 254 modułów magistralowych (klawiatura, nadbudowa bezprzewodowa, ekspandery, wyjścia PGM, dodatkowe zasilacze, wzmacniacz magistrali itp.) oraz autonomiczne czujki BUS. Oprócz klasycznych stref NC z wyjściem przekaźnikowym (podłączonych do wejść central alarmowych, ekspanderów lub klawiatur) i stref utworzonych przez czujki magistralowe (PIR wewnętrzne i zewnętrzne, styk magnetyczny, czujka zbicia szyby, czujka sufitowa), strefy bezprzewodowe mogą być również tworzone przez podłączenie rozszerzenia bezprzewodowego RTX3.
EVO HD+ ma całkowicie niezależne ładowanie akumulatora 1,5 A (można podłączyć akumulator zapasowy do 26 Ah z transformatorem 80 VA) i wyjście AUX 2 A. Centrala alarmowa zawiera złącze SERIAL I i zapasowe złącze SERIAL II do komunikacji z PCO i aplikacją użytkownika.
.
| Max. Liczba stref w systemie | 192 |
| Liczba kodów użytkownika | 999 |
| Liczba stref | 8 |
| Zasilanie | 16 VAC, 80VA | Maks. Pobór prądu z wyjścia AUX | 2 A |
| Maks. pobór prądu z wyjścia BELL | 2 A |
| pobór prądu z panelu sterowania | 100 mA |
| prąd ładowania akumulatora zapasowego | 750 mA/1,5 A | zalecany akumulator zapasowy | 12 V, maks. 35 Ah |
| Maksymalna długość magistrali /całkowita/ | 900 m |
| Maksymalna długość magistrali do modułu | 150 m | Maks. Liczba modułów w systemie | 254 |
| Liczba wejść (stref) na płycie centrali | 8 (ATZ 16) |
| Wyjścia GPM na centrali | 4x opto-100 mA polaryzacja +/- |
| Wyjścia GPM na płycie centrali | 1x przekaźnik NC/NO |
| Detektory magistrali | tak |
| Strefy bezprzewodowe | tak, Odbiornik/nadajnik RTX3 |
| Maks. Liczba numerów na telefon obywatelski | 8 |
| Automatyczne włączanie | tak, wg czasu, czas bezczynności systemu |
| Bezprzewodowe sterowanie pilotem | tak |
| Pakowarka o rozszerzonym zasięgu | nie |
| Kontrola dostępu | tak |
| Oprogramowanie | BabyWare, NeWare |
| Aplikacja mobilna | BlueEye (Android, iOS) |
| Wyjście komunikacyjne | SERIAL 1 - dla głównego komunikatora na PCO i APP |
| Wyjście komunikacyjne | SERIAL 2 - dla komunikatora zapasowego na PCO i APP |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















