FLX-A-AM - PIR, IR-AM, zasięg 15 m 85°/ 24 m 5°
Cyfrowy pasywny detektor podczerwieni PIR+AM, po prostu zdejmując obudowę i obracając soczewkę o 180°, wzór detekcji można regulować w zakresie od 85°/15 m szerokości w celu pokrycia dużych otwartych przestrzeni do zaledwie 5°/24 m w...
Kod produktu: 2304-100 EAN: 8595584657310 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Cyfrowy pasywny detektor podczerwieni PIR+AM, po prostu zdejmując obudowę i obracając soczewkę o 180°, wzór detekcji można regulować w zakresie od 85°/15 m szerokości w celu pokrycia dużych otwartych przestrzeni do zaledwie 5°/24 m w celu pokrycia długich wąskich przejść lub okien , złącze do szybkiego montażu EOL rezystorów.
| Typ detektora | PIR |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | tak, podczerwień |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Zakres | 15/24 m |
| Wysokość montażu | 2 - 3 m |
| Zasięg | 24 m, 5° |
| Zasilacz | 9,5 - 16 V= |
| Maks. pobór prądu | 18 mA |
| Czujnik PIR | kwadrat |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Sabotaż jest usuwany ze ściany | Tak |
| Wyjście antymaskingu | NC |
| Temperatura robocza | -20 do 50°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















