FM-120
Dwuprzewodowa czujka magnetyczna powierzchniowa, mocowana na naklejce lub za pomocą wkrętów w oknach, drzwiach itp. Kołek z przedłużonymi zaciskami, szer. 33 x wys. 12 x gł. 8 mm, kolor biały, zasięg działania maks. 18 mm.Rodzaj...
Kod produktu: 1701-008 EAN: 8595584637367 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Dwuprzewodowa czujka magnetyczna powierzchniowa, mocowana na naklejce lub za pomocą wkrętów w oknach, drzwiach itp. Kołek z przedłużonymi zaciskami, szer. 33 x wys. 12 x gł. 8 mm, kolor biały, zasięg działania maks. 18 mm.
| Rodzaj | powierzchniowy kontakt magnetyczny |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Odległość robocza | 18 mm |
| Okablowanie | 2 przewody o długości ok. 40 cm |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Ubić | Nie |
| Budowa | powierzchnia |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | powierzchniowy kontakt magnetyczny |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Odległość robocza | 18 mm |
| Okablowanie | 2 przewody o długości ok. 40 cm |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Ubić | Nie |
| Budowa | powierzchnia |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















