FOMEI 2-12x50 FOREMAN HTC PRO DX, luneta
FOMEI 2-12x50 Foreman to uniwersalna luneta do codziennego użytku, zarówno dla oczekujących, jak i dzięki swojej kompaktowości podczas krzyku. Wysoka apertura, 6- krotne powiększenie i korekcja paralaksy od 25m pomogą w perfekcyjnym...
Kod produktu: OY6292 EAN: 8590385762928 Producent: FOMEI
- Opis
- Zapytanie o produkt
FOMEI 2-12x50 Foreman to uniwersalna luneta do codziennego użytku, zarówno dla oczekujących, jak i dzięki swojej kompaktowości podczas krzyku. Wysoka apertura, 6- krotne powiększenie i korekcja paralaksy od 25m pomogą w perfekcyjnym celowaniu. Luneta produkowana jest w dwóch wariantach, więc do wyboru są dwa celowe krzyże. Ten model jest wyposażony w osnowę Duplex (DX). Luneta jest wypełniona suchym azotem.
HTC - Powłoka o wysokiej transmisji
Każdy szklany element układu optycznego lunety pokryty jest specjalną wielowarstwową powłoką, która zapewnia doskonałą transmisję światła. Modyfikacje te zapewniają do 10% mniejsze odbicie światła na powierzchni szklanych elementów, co umożliwia przepuszczanie ponad 90% światła przez optykę lunety. Lunety z tymi modyfikacjami nadają się do obserwacji w złych warunkach oświetleniowych.
Rektyfikacja i paralaksa
Ustawienie korekcji paralaksy
znajduje się na środku regulatora wraz z tarczami rektyfikacyjnymi i umożliwia regulację (paralaksę) w zakresie od 25 m do nieskończoności .
Dokładna regulacja korekcji wysokości i korekcji efektu wiatru służy do precyzyjnego i wygodnego ustawienia celownika. Krok korekcji to 1/4 MOA . Zakres zarówno korekty wysokości, jak i korekty wiatru wynosi 105 MOA.
Osnowa
Celownik Duplex (DX) używany w lunecie Foreman 2-12x50 to osnowa myśliwska z bardziej wyraźnym celownikiem i jest interesującym wyborem dla bardziej ruchliwych środowisk, gdzie krzyż jest wyraźnie widoczny.
Wymiary obrysu znajdziesz tutaj
Osnowa
Celownik Duplex (DX) używany w lunecie Foreman 2-12x50 to osnowa myśliwska z bardziej wyraźnym celownikiem i jest interesującym wyborem dla bardziej ruchliwych środowisk, gdzie krzyż jest wyraźnie widoczny.
Wymiary obrysu znajdziesz tutaj
Recenzja lunety
"Na początku sierpnia do magazynu Myslivost trafiła nowość z portfolio czeskiego producenta optyki FOMEI. Otrzymałem nowatorską lunetę 2-12x50 FOREMAN, którą FOMEI nominuje do pozycji lunety uniwersalnej we wszystkich dyscyplinach strzeleckich."
inż. Martin Brožek, autor niekomercyjnego projektu JduLovit.cz
| ORAZ | b | C | mi | F | D | D | h |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 337 | 147 | 94 | 47 | 64 | 30 | 58 | 46 |
więcej na stronie Prezentacja
| Rozszerzenie | 2-12x |
| Średnica soczewki | 50mm |
| Kąt widzenia | 11,6-1,9 ° |
| Lokalizacja zamierzonego zarysu | druga płaszczyzna ogniskowa |
| Pole widzenia na 100 m | 20,7-3,3m² |
| Wyjście optyczne | 9,6-4,2 mm |
| Średnica rury | 30mm |
| Regulacja obiektywu | HTC |
| Sprostowanie | 1/4 MOA |
| Korekcja paralaksy | 25-.m |
| Długość | 347mm |
| Masa | 730g |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika























