FOMEI 3-18x56 FOREMAN HTC PRO THD, Zamek, luneta
Uniwersalna i potężna luneta FOMEI 3-18x56 Foreman HTC Lock wyróżnia się kilkoma parametrami. Zwłaszcza przy dużym zakresie powiększenia 3-18x , dużej aperturze dzięki średnicy obiektywu 56 mm lub do wyboru spośród czterech oferowanych...
Kod produktu: OY6288 EAN: 8590385762881 Producent: FOMEI
- Opis
- Zapytanie o produkt
Uniwersalna i potężna luneta FOMEI 3-18x56 Foreman HTC Lock wyróżnia się kilkoma parametrami. Zwłaszcza przy dużym zakresie powiększenia 3-18x , dużej aperturze dzięki średnicy obiektywu 56 mm lub do wyboru spośród czterech oferowanych krzyżyków . Istotną innowacją są zamykane na klucz wieże rektyfikacyjne – Lock! Duży zakres powiększeń predestynuje nowego Foremana do szerokiego zastosowania w polowaniu, a dzięki precyzyjnej regulacji korekcji wiatru i wysokości, luneta nadaje się również do strzelectwa sportowego. Lunety napełnione są suchym azotem , co zapobiega roszeniu wewnątrz lunety.
HTC - Powłoka o wysokiej transmisji
Każdy szklany element układu optycznego lunety pokryty jest specjalną wielowarstwową powłoką, która zapewnia doskonałą transmisję światła. Modyfikacje te zapewniają do 10% mniejsze odbicie światła na powierzchni szklanych elementów, co umożliwia przepuszczanie ponad 90% światła przez optykę lunety. Lunety z tymi modyfikacjami nadają się do obserwacji w złych warunkach oświetleniowych.
Paralaksa i rektyfikacja
Ustawienie korekcji paralaksy znajduje się na centralnym regulatorze wraz z tarczami korygującymi i umożliwia regulację (paralaksę) w zakresie od 50 m do nieskończoności .
Dokładna regulacja korekcji wysokości i korekcji efektu wiatru służy do precyzyjnego i wygodnego ustawienia celownika. Krok korekcji to 1/8 MOA . Zakres korekcji wysokości i wiatru wynosi 80 MOA .
Osnowa
Celownik Tactical Hair Dot (THD) to specjalny celownik do precyzyjnego strzelania na duże odległości. Krzyż zaprojektowano w jednostkach MOA . Siła krzyża przy powiększeniu 24x na 100m wynosi 2mm.
Wymiary obrysu znajdziesz tutaj
| ORAZ | b | C | mi | F | D | D | h |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 362 | 157 | 103 | 61 | 66 | 30 | 65 | 46 |
więcej na stronie Prezentacja
| Rozszerzenie | 3-18x |
| Średnica soczewki | 56mm |
| Kąt widzenia | 7,5-1,3 ° |
| Lokalizacja zamierzonego zarysu | druga płaszczyzna ogniskowa |
| Pole widzenia na 100 m | 13,3-2,3m² |
| Wyjście optyczne | 11,3-3,1 mm |
| Średnica rury | 30mm |
| Regulacja obiektywu | HTC |
| Sprostowanie | 1/8 MOA |
| Korekcja paralaksy | 50-.m |
| Długość | 362mm |
| Masa | 855g |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika




















