FOMEI 7-21x40 ZCF klasyczna lornetka Zoom
Seria ZCF lornetek FOMEI CLASSIC została zaprojektowana do szerokiego zakresu zastosowań, zwłaszcza do uprawiania turystyki pieszej, uprawiania sportu lub obserwacji w lesie. Mocna zielono-czarna gumowa osłona zabezpiecza urządzenie przed...
Kod produktu: OY3016 EAN: 8590385730163 Producent: FOMEI
- Opis
- Zapytanie o produkt
Seria ZCF lornetek FOMEI CLASSIC została zaprojektowana do szerokiego zakresu zastosowań, zwłaszcza do uprawiania turystyki pieszej, uprawiania sportu lub obserwacji w lesie. Mocna zielono-czarna gumowa osłona zabezpiecza urządzenie przed ewentualnym uderzeniem. Metalowa konstrukcja ogniska i okularów zapewnia trwałość całej mechaniki teleskopu.
Model 7-21x40 CLASSIC to typowy przedstawiciel teleskopu turystycznego . Połączenie dużego zakresu zoomu i niewielkiego rozmiaru zapewnia idealne zastosowanie podczas wędrówek, uprawiania sportu czy obserwacji krajobrazu . Duże powiększenie nadaje się również do instalacji sieciowych. Dzięki konstrukcji ZCF z pryzmatami Porro, lornetka zapewnia idealny i pewny chwyt. Przy powiększeniu większym niż 12-krotnym zalecamy montaż lornetki na statywie.
Wszystkie modele FOMEI CLASSIC posiadają gwint statywowy, który umożliwia przymocowanie lornetki do statywu w celu wygodniejszego oglądania obserwowanych obiektów. Centralny regulator ostrości jest tak skonstruowany, że można go obsługiwać nawet w rękawiczkach. Seria CLASSIC wyposażona jest w całkowicie szklaną optykę z pryzmatem, do produkcji której zastosowano hartowane szkło optyczne BK7 , soczewki wyposażone są w wielokrotną warstwę antyrefleksyjną (MC - MultiCoated) w ciemnozielonym kolorze.
Akcesoria opcjonalne: statyw, adapter do statywu, adapter do szyby samochodowej, pasek AirCell.
Rozstaw osi okularów wynosi 58-72mm.
Pakiet zawiera:
- walizka
- pasek
- dekielki na obiektyw i okulary
- Czyścić ubrania
Instrukcje dotyczące mocowania paska można znaleźć tutaj.
| Rozszerzenie | 7-21x |
| Średnica soczewki | 40mm |
| Kąt widzenia | 5,3 (powięk. / powięk. 7x) ° |
| Pole widzenia na 1000 m | 93 (powięk. / powięk. 7x) m |
| Minimalna odległość ogniskowania | 8 (powięk. / powięk. 7x) m |
| Względna jasność | 32,5 (powięk. / powięk. 7x) |
| Wyjście optyczne | 5,7-1,9 mm |
| Szkło pryzmatyczne | BK7 |
| Regulacja obiektywu | FC |
| Korekcja dioptrii | ± 2dpt |
| Gwint statywu | TAk |
| Szerokość | 153mm |
| Długość | 176mm |
| Masa | 710g |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika






















