FP51SAB — moduł czytnika RFID z inteligentnymi akcesoriami Bluetooth, albumy
Moduł czytnika chipów RFID 125kHz z interfejsem bluetooth. Dzięki Bluetooth możliwe jest zapewnienie dostępu do budynku za pomocą aplikacji Farfisa Smart Access, a także zarządzanie użytkownikami oraz konfiguracja całego systemu...
Kod produktu: 2203-024 EAN: 8015934011093 Producent: FARFISA
- Opis
- Zapytanie o produkt
Moduł czytnika chipów RFID 125kHz z interfejsem bluetooth. Dzięki Bluetooth możliwe jest zapewnienie dostępu do budynku za pomocą aplikacji Farfisa Smart Access, a także zarządzanie użytkownikami oraz konfiguracja całego systemu domofonowego i wideofonowego za pomocą systemu Farfisa DUO. Czytnik przeznaczony jest do użytku na zewnątrz i wewnątrz. Montaż podtynkowy/natynkowy zgodnie z wybranym akcesorium. Autoryzacja użytkownika poprzez dołączenie identyfikatora karty. Czytnik posiada wyjście przekaźnikowe NO/NC o obciążalności max 24V (AC/DC)/2A. Moduł może służyć jako autonomiczny czytnik kart z jednym przekaźnikiem lub może być łączony z modułami sterującymi A/V bramofonu ALBA CA2124AB lub CV2134AB. Pojemność pamięci czytnika to do 500 kart/chipów i 2000 użytkowników przez Bluetooth
| Typ modułu | Czytnik RFID i bluetooth |
| Zasięg odczytu | RFID: 3 - 6 cm + Bluetooth zgodnie z ustawieniami |
| Upoważnienie | dowód osobisty, brelok |
| Programowanie | Aplikacje + Bluetooth |
| Karta | Standard EM 125 kHz |
| Liczba użytkowników | RFID maks. 500, Bluetooth maks. 2000 |
| Kod instalacji | tak, 1 |
| Zasilacz | 12–24 V AC/DC |
| Obecne zużycie | maks. 70 mA z aktywnym BT |
| Sygnał wyjściowy z czytnika | 1x przekaźnik NC/NO |
| Maks. obciążenie przekaźnika wyjściowego | 24 V / 2 A |
| Czas aktywacji przekaźnika | 1 - 99 sek. |
| Przycisk wyjścia | tak |
| Sygnalizacja optyczna | Czerwone/zielone diody LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | tak, element piezoelektryczny |
| Wykonanie | Plastikowy |
| Kolor | szary |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















