FR 5000 - czujka odbijająca podczerwień do 50m (ewentualnie 100m)
Detektor dymu IR, zasięg 8-50m (możliwość 100m w przypadku dodatkowych płytek odblaskowych 1807-001), 1x jednostka sterująca, napięcie zasilania 14-28VDC, tryb niskiego/wysokiego zużycia prądu 12/52mA, automatyczne ustawianie, automatyczna...
Kod produktu: 0908-324 EAN: 8595584611961 Producent: Detectomat
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Detektor dymu IR, zasięg 8-50m (możliwość 100m w przypadku dodatkowych płytek odblaskowych 1807-001), 1x jednostka sterująca, napięcie zasilania 14-28VDC, tryb niskiego/wysokiego zużycia prądu 12/52mA, automatyczne ustawianie, automatyczna kompensacja ruch ścian budynków i kurz, temperatura otoczenia -10°C do +55°C, stopień ochrony IP54, certyfikat 0832-CPR-F0390, możliwość podłączenia drugiej głowicy detekcyjnej 0908-325
| Typ | wersja odblaskowa |
| Zakres | 8 - 50 m |
| Dokumentacja | Instrukcja instalacji |
| Szerokość strzeżonego terenu | 15 m |
| Zasilacz | 14–36 V prądu stałego |
| Obecne zużycie | 12–52 mA |
| Wyjście | alarm przekaźnika, usterka |
| Kolor | szary |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















