FR ONE - czujka odbijająca podczerwień do 50m (ewentualnie 120m)
Detektor dymu IR o zasięgu 5-50m (ewentualnie 120m w przypadku dodatkowych płytek odblaskowych 1807-001), automatyczne lub proste ręczne ustawienie za pomocą wbudowanego lasera, automatyczna kompensacja ruchu ścian budynków i kurzu,...
Kod produktu: 2107-156 EAN: 8595584656351 Producent: FFE Ltd.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Detektor dymu IR o zasięgu 5-50m (ewentualnie 120m w przypadku dodatkowych płytek odblaskowych 1807-001), automatyczne lub proste ręczne ustawienie za pomocą wbudowanego lasera, automatyczna kompensacja ruchu ścian budynków i kurzu, kompensacja dużych oświetlenie od słońca i obcych źródeł światła, napięcie zasilania 14-36VDC, pobór 5mA, podczas szybkiego zastygania 33mA, temperatura otoczenia -20°C do +55°C, stopień ochrony IP55, certyfikat 0832-CPR-F2237, VdS G218070
| Typ | wersja odblaskowa |
| Zakres | 5 - 50 m |
| Dokumentacja | Instrukcja instalacji |
| Szerokość strzeżonego terenu | 15 m |
| Zasilacz | 14–36 V prądu stałego |
| Obecne zużycie | 5–33 mA |
| Wyjście | alarm przekaźnika, usterka |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















