GALAXYGD-520 - wymiana
Centrale GALAXY DIMENSION przeznaczone są do średnich i dużych aplikacji. Do systemu można podłączyć maksymalnie 520 stref i podzielić na 32 podsystemy. Częścią wymian jest nadbudowa dostępu ACCESS. Centrala dostarczana jest z metalową...
Kod produktu: 1305-001 EAN: 8595584625883 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Centrale GALAXY DIMENSION przeznaczone są do średnich i dużych aplikacji. Do systemu można podłączyć maksymalnie 520 stref i podzielić na 32 podsystemy. Częścią wymian jest nadbudowa dostępu ACCESS. Centrala dostarczana jest z metalową obudową i transformatorem.
| Autobus | 4 |
| Liczba podsystemów | 32 |
| Połączenie z komputerem | tak, bezpośrednio |
| Maks. liczba stref | 520 |
| Liczba wejść (wejść) na płycie centrali | 16 |
| Maks. liczba ekspanderów wejść | 63 |
| Maks. liczba klawiatur w systemie | 32 |
| Maks. liczba wyjść PGM w systemie | 260 + 6 (na giełdzie 8 + 6) |
| Czytnik kart | maks. 64 |
| Historia wydarzeń | EZS 1500 / czytniki 1000 |
| Wymiary płyty | OGÓLNIE |
| Zasilacz | 230 V AC / 50 Hz |
| Zalecany typ transformatora | część przesyłki |
| Rodzaj źródła | przełączane |
| Typ wyjścia BELL | przekaźnik |
| Maks. pobór prądu z wyjścia BELL | 1 A |
| Maksymalna długość magistrali / suma / | 1000 m² |
| Kolor pudełka | szary |
| Wymiary płyty | WEJŚCIA - STREFY |
| Liczba wejść na płycie centrali | 16 |
| Strefy bezprzewodowe | tak, opcjonalne akcesoria |
| Rodzaje programowanych wejść | 60 |
| Wymiary płyty | WYJŚCIA - PGM |
| Maks. Obciążenie wyjścia PGM | 400 mA (10 mA) |
| Rodzaj programowalnych wyjść PGM | 92 |
| Wymiary płyty | PODZIAŁ SYSTEMOWY |
| Liczba podsystemów | 32 |
| Wymiary płyty | KONTROLA UŻYTKOWNIKA |
| Kod główny | 1 |
| Kody użytkownika | 999 |
| Kod instalacji | 1 |
| Długość kodu użytkownika | 4 do 6 cyfr |
| Możliwość sterowania systemem | kod użytkownika, karta, bezprzewodowy brelok |
| Wymiary płyty | KOMUNIKATOR TELEFONICZNY |
| Liczba numerów telefonów PCO | 2 |
| Wykrywanie linii telefonicznej | tak |
| Formaty komunikacji | Ademco Contact ID, SIA 1-4 |
| Wymiary płyty | KLAWIATURA |
| Rodzaj | LCD, LCD z wbudowanym czytnikiem, LCD z ekranem dotykowym |
| Wymiary płyty | KOMUNIKATOR RS-232 |
| Rodzaj | wewnętrzny RS232, moduł zewnętrzny E054 |
| Programowanie | tak |
GALAXYGD-264 - wymiana
5 901,03 zł
GALAXYGD-520 - wymiana
6 603,04 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika

















