Generator akumulatorowy Viking X-1000, panel słoneczny X80 i panel słoneczny 410
Generator akumulatorowy VIKING X-1000/X80 + panel słoneczny Elerix 410Wp>
Kosztowny zestaw trwałego i praktycznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000 ze zintegrowanym SP X80 + uzupełniający panel o mocy 410Wp.>
VIKING X-1000/X80...
Kod produktu: X1000X80SP410 EAN: 8595656509608 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Generator akumulatorowy VIKING X-1000/X80 + panel słoneczny Elerix 410Wp
>
Kosztowny zestaw trwałego i praktycznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000 ze zintegrowanym SP X80 + uzupełniający panel o mocy 410Wp.
>
VIKING X-1000/X80 Generator
>Generator akumulatorowy VIKING X-1000, to łatwe w przenoszeniu źródło energii o pojemności 1010 Wh (25,9V;39Ah).
Wielofunkcyjny, mocny, przenośny generator akumulatorowy VIKING X-1000, o niesamowitej wytrzymałości, pojemności i trwałości, jest przydatnym towarzyszem w podróży lub w domu.
Dzięki dwóm gniazdom EU o napięciu wyjściowym 230V i maksymalnej mocy 1000W, możesz zasilać niemal każde swoje urządzenie w domu, w domku letniskowym, na kempingu lub gdziekolwiek indziej.
| Specyfikacja techniczna | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterie | |
| Pojemność | 1010Wh/25.9V/39Ah (273,000mAh/3.7) |
| Napięcie akumulatora | 25.9V |
| Type | Li-ion NCM polymer |
| Lifetime | min. 2000 cykli ładowania |
| Inputs | |
| Złącze dwuportowe | Ładowanie słoneczne: 12-70V/12A 360W |
| Adapter do papierosów: 12V/10A | |
| Wejście AC (IEC 60320 C7) | Zasilacz: 100-240V 210W |
| Wyjście AC | |
| Napięcie wyjściowe | 230V/50Hz |
| Moc wyjściowa | 1000W |
| Moc | 2000W |
| Maximum Load | 2000W/1.5s |
| Fala sinusoidalna | Ultra Pure |
| Wyjścia DC | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W Total |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Gniazdo papierosowe | 12V/10A |
| Ładowanie słoneczne | |
| Maks. moc ładowania słonecznego | MPPT 360W |
| Inne specyfikacje | |
| Wymiary produktu | 475x406x120mm |
| Wymiary opakowania | 485x455x185mm |
| Weight | 11.5kg |
| Materiał | utwardzony plastik |
| ochrona IP | IP65 (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. silikonową osłoną ochronną, a pokrywa generatora jest prawidłowo zamknięta) |
| Temperatura pracy | -20°C-40°C |
| Temperatura przechowywania | 0°C-40°C |
| Duty | przewód zasilający, kabel do podłączenia panelu słonecznego, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi |
| El. ochrona | Zwarcie, przeciążenie, przetężenie, głębokie rozładowanie itp. |
| Certyfikacja | CE, RoHS, ISO |
| Informacje dodatkowe | |
| Wyświetlacz LCD | |
| LED light | |
| Pass-Through (funkcja jednoczesnego rozładowywania i ładowania) | |
W zestawie znajduje się równieżzintegrowany panel słoneczny X80
Lekki i wydajny panel słoneczny do ładowania wszystkich urządzeń elektronicznych. Dzięki mocy 80W(19.8/4.0A) jest idealnym wyborem do ładowania średnich i dużych generatorów marki VIKING. Dzięki wysokiej jakości ogniwom monokrystalicznym o sprawności >23%, może przekształcać światło słoneczne w energię słoneczną znacznie wydajniej niż wielu konkurentów.
>

| Specyfikacja produktu: | |
| Maksymalna moc: | 80 W |
| Maksymalne napięcie zasilania: | 19,8 V |
| Maksymalny prąd: | 4,04 A |
| Wydajność ogniwa (%): | 23% |
| Konstrukcje: | Dół, materiał tekstylny |
| Wymiar rozłożonego modułu: | 1260*415*10mm |
| Wymiar złożonego modułu: | 415*300*25mm |
| Waga: | 1.9Kg |
| Liczba paneli sol.: | 4 |
| Certyfikacja: | CE, ROHs, ISO |
Doskonały podręczny zestaw zasilający do użycia w każdej chwili podczas wycieczek, podróży, biwakowania, RVing, imprez sprzedażowych, itp.
Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz źródła zasilania 220V, a gniazdko elektryczne nie jest w zasięgu ręki.
Każdy może wykonać instalację! Wystarczy wyjąć z pudełka, po prostu podłączyć i wszystko pasuje i ładuje!
Wybrany panel słoneczny w połączeniu z generatorem baterii VIKING X-1000 zapewni wystarczającą moc ładowania w słońcu.

Panel słoneczny ELERIX EXS-410MHC-B
>Najwyższej jakości panel fotowoltaiczny firmy ELERIX o mocy wyjściowej 410Wp i technologii Half-Cut, która pozwala panelom dostarczać energię w sposób ciągły, nawet gdy panel jest zacieniony w 50%. Ten panel zawiera łącznie 120 ogniw Half-Cut.

Panel ten posiada również zabezpieczenie PID (degradacja indukowana potencjałem).
Konstrukcja modułów monokrystalicznych tego panelu jest dostosowana do wytrzymania nawet nadmiernego obciążenia wiatrem lub śniegiem.
Wysokiej jakości markowy panel słoneczny z 30-letnią gwarancją wydajności od producenta.

Kluczowe cechy:
- Wysoka wydajność ogniw: do 21,4%
- Puszka przyłączeniowa IP68 zapewniająca długotrwałą odporność na działanie czynników zewnętrznych
- Odporność na obciążenie śniegiem 5400Pa i obciążenie wiatrem 3600Pa
- PID: Wybrany materiał i ścisły system utrzymania jakości zapewniają brak PID
- Dostosowany do użytku w trudnych warunkach pustynnych, rolniczych i przybrzeżnych
- Znacznie niższe ryzyko wystąpienia Hot Spot
| Specyfikacja techniczna | |
| Nominalna moc maksymalna (Pmax): | 410Wp |
| Tolerancja wydajności: | 0-+ 5W |
| Maximum Power(Imp): | 11.84A |
| Napięcie przy maksymalnym wyjściu (Vmp): | 34.6V |
| Prąd zwarciowy (Isc): | 12.40A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc): | 41.1V |
| Wydajność sol. panelu przedniego: | 21.40% |
| Typ ogniwa słonecznego: | Monokrystaliczne210' |
| Liczba ogniw: | 120/3x40 |
| Waga: | 21 kg |
| Wymiary: | 1760x1096x35 mm |
| Maksymalne obciążenie panelu: | do 5400Pa śnieg/ 3600Pa wiatr |
| Złącze: | MC4 |
| Kabel połączeniowy | 4.0mm2 1000mm |
Uwaga* W ramach maksymalnej możliwej mocy wejściowej z paneli słonecznych nie jest możliwe ładowanie generatora X1000 za pomocą obu paneli jednocześnie.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















