Generator akumulatorowy Viking X-1000, panel słoneczny X80 i panel słoneczny Viking HPD400
VIKING X-1000/X80 Battery Generator + Viking HPD400 Solar Panel>
Kosztowny zestaw trwałego i praktycznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000 ze zintegrowanym SP X80 + uzupełniający panel o mocy 400Wp.>
VIKING X-1000/X80 Generator>
...
Kod produktu: X1000X80HPD400 EAN: 8595656509417 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
VIKING X-1000/X80 Battery Generator + Viking HPD400 Solar Panel
>
Kosztowny zestaw trwałego i praktycznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000 ze zintegrowanym SP X80 + uzupełniający panel o mocy 400Wp.
>
VIKING X-1000/X80 Generator
>Generator akumulatorowy VIKING X-1000, to łatwe w przenoszeniu źródło zasilania o pojemności 1010 Wh (25,9V;39Ah).
Wielofunkcyjny, mocny, przenośny generator akumulatorowy VIKING X-1000, o niesamowitej wytrzymałości, pojemności i trwałości, jest przydatnym towarzyszem w podróży lub w domu.
Dzięki dwóm gniazdom EU o napięciu wyjściowym 230V i maksymalnej mocy 1000W, możesz zasilać niemal każde swoje urządzenie w domu, w domku letniskowym, na kempingu lub gdziekolwiek indziej.
| Specyfikacja techniczna | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterie | |
| Pojemność | 1010Wh/25.9V/39Ah (273,000mAh/3.7) |
| Napięcie akumulatora | 25.9V |
| Type | Li-ion NCM polymer |
| Lifetime | min. 2000 cykli ładowania |
| Inputs | |
| Złącze dwuportowe | Ładowanie słoneczne: 12-70V/12A 360W |
| Adapter do papierosów: 12V/10A | |
| Wejście AC (IEC 60320 C7) | Zasilacz: 100-240V 210W |
| Wyjście AC | |
| Napięcie wyjściowe | 230V/50Hz |
| Moc wyjściowa | 1000W |
| Moc | 2000W |
| Maximum Load | 2000W/1.5s |
| Fala sinusoidalna | Ultra Pure |
| Wyjścia DC | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W Total |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Gniazdo papierosowe | 12V/10A |
| Ładowanie słoneczne | |
| Maks. moc ładowania słonecznego | MPPT 360W |
| Inne specyfikacje | |
| Wymiary produktu | 475x406x120mm |
| Wymiary opakowania | 485x455x185mm |
| Weight | 11.5kg |
| Materiał | utwardzony plastik |
| ochrona IP | IP65 (ważne tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. silikonową osłoną ochronną, a pokrywa generatora jest prawidłowo zamknięta) |
| Temperatura pracy | -20°C-40°C |
| Temperatura przechowywania | 0°C-40°C |
| Duty | przewód zasilający, kabel do podłączenia panelu słonecznego, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi |
| El. ochrona | Zwarcie, przeciążenie, przetężenie, głębokie rozładowanie itp. |
| Certyfikacja | CE, RoHS, ISO |
| Informacje dodatkowe | |
| Wyświetlacz LCD | |
| LED light | |
| Pass-Through (funkcja jednoczesnego rozładowywania i ładowania) | |
W zestawie znajduje się równieżzintegrowany panel słoneczny X80
Lekki i wydajny panel słoneczny do ładowania wszystkich urządzeń elektronicznych. Dzięki mocy 80W(19.8/4.0A) jest idealnym wyborem do ładowania średnich i dużych generatorów marki VIKING. Dzięki wysokiej jakości ogniwom monokrystalicznym o sprawności >23%, może przekształcać światło słoneczne w energię słoneczną znacznie wydajniej niż wielu konkurentów.
>

| Specyfikacja produktu: | |
| Maksymalna moc: | 80 W |
| Maksymalne napięcie zasilania: | 19,8 V |
| Maksymalny prąd: | 4,04 A |
| Wydajność ogniwa (%): | 23% |
| Konstrukcje: | Dół, materiał tekstylny |
| Wymiar rozłożonego modułu: | 1260*415*10mm |
| Wymiar złożonego modułu: | 415*300*25mm |
| Waga: | 1.9Kg |
| Liczba paneli sol.: | 4 |
| Certyfikacja: | CE, ROHs, ISO |
Idealny podręczny zestaw zasilający do użycia w każdej chwili podczas wycieczek, podróży, biwakowania, kamperowania, imprez sprzedażowych itp.
Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz źródła zasilania 220V, a gniazdko elektryczne nie jest w zasięgu ręki. Każdy może wykonać instalację! Wystarczy wyjąć z pudełka, po prostu podłączyć i wszystko pasuje i ładuje! Wybrany panel słoneczny w połączeniu z generatorem baterii VIKING X-1000 zapewni wystarczającą moc ładowania w słońcu. Rewolucjonizuje rynek swoim 400W
sztywnym składanym panelem słonecznym.

| Cechy produktu | |
| Nazwa produktu: | VIKING HPD400 |
| Maximum Power: | 400Wp |
| Maksymalne napięcie zasilania (Vmp): | 36.5V |
| Maksymalny prąd (Imp): | 10.96A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc): | 43.1V |
| Prąd zwarciowy (Isc): | 11.62A |
| Wydajność ogniwa (%): | 22.00% |
| Specyfikacja | |
| Konstrukcja: | Hartowane PVC, ETFE, aluminiowe podłokietniki |
| Wymiar otwartego panelu: | 2362*900*25mm |
| Wymiar zamkniętego panelu: | 900*590*100mm |
| Waga: | 12.6KG |
| Długość: | IP65/IP67 |
| Certyfikacja: | CE,ROHs,ISO |
>
Uwaga W ramach maksymalnego możliwego poboru mocy z paneli słonecznych nie jest możliwe ładowanie generatora X1000 za pomocą obu paneli jednocześnie.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















