Generator akumulatorowy Viking X-1000, panel słoneczny X80 i panel słoneczny Viking L180
Generator akumulatorowy VIKING X-1000, panel słoneczny X80 i panel słoneczny VIKING L180>
Ceniony zestaw wytrzymałego (IP65) i poręcznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000, przenośny panel słoneczny X80 o mocy wyjściowej 80W oraz...
Kod produktu: X1000X80L180 EAN: 8595656509738 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Generator akumulatorowy VIKING X-1000, panel słoneczny X80 i panel słoneczny VIKING L180
>
Ceniony zestaw wytrzymałego (IP65) i poręcznego generatora akumulatorowego VIKING X-1000, przenośny panel słoneczny X80 o mocy wyjściowej 80W oraz wydajny, wysokiej jakości i przenośny panel słoneczny VIKING L180 o mocy wyjściowej 180Wp.
Wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak kable do ładowania i podłączenia, są zapakowane wewnątrz korpusu generatora akumulatorów.

Generator akumulatorów Viking X-1000
Generator akumulatorowy VIKING X-1000, to niezwykle wydajny przenośny generator o pojemności 1010 Wh (25.9V;39Ah).
Generator solarny VIKING X-1000 łączy w sobie nowoczesną, najnowocześniejszą technologię elektroniki i akumulatorów i przekształca ją w nowe urządzenie mobilne.
Jest to niezawodny, przenośny i wydajny generator akumulatorowy.
| Specyfikacja techniczna | |
| Model | VIKING X-1000 |
| Baterie | |
| Pojemność | 1010Wh/25.9V/39Ah (273,000mAh/3.7) |
| Napięcie akumulatora | 25.9V |
| Type | Li-ion NCM polymer |
| Lifetime | min. 2000 cykli ładowania |
| Inputs | |
| Złącze dwuportowe | Ładowanie słoneczne: 12-70V/12A 360W |
| Adapter do papierosów: 12V/10A | |
| Wejście AC (IEC 60320 C7) | Zasilacz: 100-240V 210W |
| Wyjście AC | |
| Napięcie wyjściowe | 230V/50Hz |
| Moc wyjściowa | 1000W |
| Moc | 2000W |
| Maksymalne obciążenie | 2000W/1.5s |
| Fala sinusoidalna | Ultra Pure |
| Wyjścia DC | |
| JACK 5.5/2.1mm (2x) | 12V/7A |
| JACK 5.5/2.5mm (2x) | 12V/10A |
| USB-A QC3.0 (2x) | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A Max 36W Total |
| USB-C PD3.0 | 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A Max. 100W |
| Gniazdo papierosowe | 12V/10A |
| Inne specyfikacje | |
| Wymiary produktu | 475x406x120mm |
| Wymiary opakowania | 485x455x185mm |
| Waga | 11.5kg |
| Materiał | utwardzony plastik |
| ochrona IP | IP65 (ważny tylko wtedy, gdy wszystkie złącza wejściowe i wyjściowe są zakryte np. silikonową osłoną ochronną, a pokrywa generatora jest prawidłowo zamknięta) |
| Temperatura pracy | -20°C-40°C |
| Temperatura przechowywania | 0°C-40°C |
| Health | kabel zasilający, kabel do podłączenia panelu słonecznego, ładowarka do papierosów, instrukcja obsługi |
| Certyfikat | CE, RoHS, ISO |
| Informacje dodatkowe | |
| Wyświetlacz LCD | |
| LED light | |
| Pass-Through (funkcja jednoczesnego rozładowywania i ładowania) | |
Panel słoneczny X80
Lekki i wydajny panel ładowania słonecznego dla wszystkich urządzeń elektronicznych. Dzięki mocy 80W(19.8/4.0A) jest idealnym wyborem do ładowania średnich i dużych generatorów marki VIKING. Dzięki wysokiej jakości ogniwom monokrystalicznym o sprawności >23%, może przekształcać światło słoneczne w energię słoneczną znacznie wydajniej niż wielu konkurentów.
>
| Specyfikacja produktu: | |
| Maximum Power: | 80 W |
| Maksymalne napięcie zasilania: | 19.8V |
| Maksymalny prąd: | 4.04 A |
| Wydajność ogniwa (%): | 23% |
| Budowa: | Dół, materiał tekstylny |
| Wymiar rozłożonego modułu: | 1260*415*10mm |
| Wymiar złożonego modułu: | 415*300*25mm |
| Waga: | 1.9Kg |
| Liczba paneli sol.: | 4 |
| Certyfikaty: | CE,ROHs,ISO |
>
Panel słoneczny do ładowania VIKING L180 o mocy 180W (19,8V/9,16A) to idealna ładowarka do wszystkich urządzeń elektronicznych o maksymalnej mocy wyjściowej 180W.To idealny wybór do ładowania generatorów akumulatorowych marki VIKING. Dzięki wysokiej jakości ogniwom o sprawności 22,4%, może on przekształcać światło słoneczne w energię słoneczną znacznie wydajniej niż wielu jego konkurentów.
>
| Cechy produktu: | |
| Kod produktu: | VIKING L180 |
| Maximum Power: | 180W |
| Maksymalne napięcie zasilania (Vmp): | 19.8V |
| Maksymalny prąd (Imp): | 9.16A |
| Napięcie obwodu otwartego (Voc): | 23.3V |
| Prąd zwarciowy (Isc): | 9.71A |
| Wydajność ogniwa (%): | 22.4% |
| Specyfikacja: | |
| Konstrukcja: | Dół, materiał tekstylny |
| Wymiar rozłożonego modułu: | 1795*575*4mm |
| Wymiar złożonego modułu: | 560*440*25mm |
| Waga: | 6.45KG |
| Liczba paneli słonecznych: | 4 |
| Wolność: | IP67 |
| Certyfikacja: | CE,ROHs,ISO |



Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















