Głowica kamery obrotowej/odchylanej Ø 40 mm
Głowica kamery obrotowej/odchylanej Ø 40 mm Dane techniczne Kolor głowy: Typ: 1/3" kolorowy CMOS Piksele: 768x576 (PAL) Obiektyw: f = 2,30 mm, F = 2,50 Źródło światła: 12 białych diod LED Ochrona: wodoodporny zgodnie z IP 67 Wymiary:...
Kod produktu: 8930 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Akcesoria (1)
- Zapytanie o produkt
Głowica kamery obrotowej/odchylanej Ø 40 mm
Dane techniczne
| Kolor głowy: | |
| Typ: | 1/3" kolorowy CMOS |
| Piksele: | 768x576 (PAL) |
| Obiektyw: | f = 2,30 mm, F = 2,50 |
| Źródło światła: | 12 białych diod LED |
| Ochrona: | wodoodporny zgodnie z IP 67 |
| Wymiary: | Średnica 40 mm x 60 mm |
| Kąt widzenia: | 115° |
| Ruch obrotowy / wahadłowy: | 360°/180° |
| Waga: | 110g |
Zakres dostawy
- głowica kamery miniaturowej Ø 40 mm
- etui skórzane
CEL-TEC PipeCam Visor wirowany 360mm
2 050,00 zł
Dodatkowy ekran do monitora VIS 2xx/3xx
141,68 zł
Ciężarek do inspekcji pionowej 740 g
402,94 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika




















