HAC-HUM3201B-P-S2 - 2,8mm - otworkowa wewnętrzna, 2Mpix Starlight, 2,8mm, WDR, mini
Miniaturowa kamera otworkowa do zastosowań wewnętrznych, do montażu ukrytego, czułość na światło gwiazd, obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm (kąt 103°). Funkcje WDR (120 dB) i 3D-DNR poprawiające jakość obrazu w trudnych warunkach...
Kod produktu: 2205-087 EAN: 8595584660426 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Miniaturowa kamera otworkowa do zastosowań wewnętrznych, do montażu ukrytego, czułość na światło gwiazd, obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm (kąt 103°). Funkcje WDR (120 dB) i 3D-DNR poprawiające jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Rozdzielczość 2 Mpix, ustawienia menu kamery OSD z rejestratora, metalowa obudowa, uchwyt w zestawie. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Specjalny |
| Rada | Seria mikro |
| 4 w 1 | Tak |
| Element czujnikowy | CMOS 1/2,8 cala |
| Wrażliwość na światło | Kolor: 0,004 luksa/F2,4 Czarno-biały: 0,0004 luksa/F2,4 |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 103° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920x1080 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| WDR | 120dB |
| Regulowane funkcje | WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Zasilacz | 12 V DC ±30%/maks.2,1 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika
















