HD 3000 O biały - optyczna autonomiczna czujka zasilana bateryjnie
Optyczna czujka dymu zasilana bateryjnie z wbudowaną syreną najwyższej jakości, wyprodukowana w Niemczech. Sygnalizacja pożaru i awarii. W zestawie z baterią 9 V, gniazdem, śrubami i kołkami do montażu. Typ czujnika optycznie zadymiony...
Kod produktu: 0908-113 EAN: 8595584611107 Producent: Detectomat
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Optyczna czujka dymu zasilana bateryjnie z wbudowaną syreną najwyższej jakości, wyprodukowana w Niemczech. Sygnalizacja pożaru i awarii. W zestawie z baterią 9 V, gniazdem, śrubami i kołkami do montażu.
| Typ czujnika | optycznie zadymiony |
| Sygnalizacja | optyczny, akustyczny |
| Zasilacz | Bateria litowa lub alkaliczna 9 V |
| Obecne zużycie | 40 µA |
| Czułość czujnika | 0,15 dB/m |
| Syrena | 85dB |
| CZSN | CZSN 14604 |
| Kolor | biały |
| Certyfikat | 0786-CPD-20302 |
SOLO C3 250 ml - gaz testowy CO
170,83 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















