HS3220-16GT-190 - Przemysłowy przełącznik PoE 20/16, 16x Gb PoE/2x Gb RJ45/SFP Combo, 190W
Wysokowydajny przemysłowy switch PoE z metalowym i optycznym szkieletem, 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 uplink 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP uplink 1000 Mbps Combo, standard 3af, 3at, Hi-PoE, 3bt, całkowity budżet 190 W, ochrona...
Kod produktu: 2401-083 EAN: 6923172573865 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wysokowydajny przemysłowy switch PoE z metalowym i optycznym szkieletem, 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 uplink 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP uplink 1000 Mbps Combo, standard 3af, 3at, Hi-PoE, 3bt, całkowity budżet 190 W, ochrona przeciwprzepięciowa, konstrukcja desktop i DIN-Rail, zasilanie z zewnętrznego adaptera 48-57 VDC (w zestawie).
.
| Typ urządzenia | Przełącznik PoE |
| Opis portów | 16 x PoE 10/100/1000 Mbps, 2 x RJ45 uplink 10/100/1000 Mbps, 2 x SFP uplink 1000 Mbps Combo | Łączna liczba portów | 20 | Liczba portów PoE | 16 | Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Typ PoE | 90 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Całkowita moc wyjściowa PoE | 190 W |
| Prędkość transmisji | 1 Gb/s |
| Pojemność Pamięć | Przełączalna 40 Gbps |
| Sieć optyczna | tak |
| Ochrona przeciwprzepięciowa | Wyładowanie powietrzne: 8 kV Wyładowanie stykowe: 6 kV, Tryb wspólny: 4 kV Tryb różnicowy: 2 kV |
| Zasilanie | z zewnętrznego zasilacza 48-57 VDC (w zestawie) |
| Metoda montażu | wersje desktop i DIN-Rail |
| Materiał | metalowa pokrywa |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















