HS4408-4ET-96 - Przemysłowy switch PoE, 4x PoE, 4x Gb SFP, MNG L2, DIN, 96W
Wysokowydajny przemysłowy switch PoE z zarządzaniem sieciowym L2, metalowy i optyczny szkielet, 4 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP uplink 1000 Mbps, standard PoE 3af (15,4 W), 3at (30 W), Hi-PoE (60 W), 3bt Hi-PoE (90 W), całkowity budżet 96 W,...
Kod produktu: 2402-020 EAN: 6923172573889 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wysokowydajny przemysłowy switch PoE z zarządzaniem sieciowym L2, metalowy i optyczny szkielet, 4 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP uplink 1000 Mbps, standard PoE 3af (15,4 W), 3at (30 W), Hi-PoE (60 W), 3bt Hi-PoE (90 W), całkowity budżet 96 W, ochrona przeciwprzepięciowa, konstrukcja desktop i DIN-Rail, zasilanie z zewnętrznego adaptera 48-57 VDC (w zestawie).
| Typ urządzenia | Przełącznik PoE |
| Opis portów | 4 x PoE 10/100 Mbps, 4 x 1000 Mbps SFP Uplink |
| Łączna liczba portów | 8 |
| Liczba portów PoE | 4 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Typ PoE | 90 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE | Całkowita moc wyjściowa PoE | 96 W | Prędkość transmisji | 100 Mbps + 1 Gbps | Pojemność pamięci | Przełączalna 8,8 Gbps |
| Optical Backbone | tak |
| Management | tak | Surge Protection | Lighting Protection Wyładowanie powietrzne: 8 kV Wyładowanie stykowe: 6 kV Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi Tryb wspólny: 4 kV Tryb różnicowy: 2 kV |
| Zasilanie | 240 VAC/48-57 VDC (zasilacz w zestawie) |
| Metoda montażu | Półka/DIN | Materiał | Metalowa pokrywa | Kolor | Czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















