HS4412-8ET-120 - Przemysłowy switch PoE, 8x PoE, 4x Gb SFP, MNG L2, DIN, 120W
Potężny przemysłowy switch PoE z zarządzaniem sieciowym L2, metalowy i optyczny szkielet, 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP uplink 1000 Mbps, standard PoE 3af (15,4 W), 3at (30 W), Hi-PoE (60 W), 3bt Hi-PoE (90 W), całkowity budżet to 120 W,...
Kod produktu: 2402-021 EAN: 6923172573902 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Potężny przemysłowy switch PoE z zarządzaniem sieciowym L2, metalowy i optyczny szkielet, 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x SFP uplink 1000 Mbps, standard PoE 3af (15,4 W), 3at (30 W), Hi-PoE (60 W), 3bt Hi-PoE (90 W), całkowity budżet to 120 W, ochrona przeciwprzepięciowa, konstrukcja desktop i DIN-Rail, zasilanie z zewnętrznego adaptera 48-57 VDC (w zestawie).
| Typ urządzenia | Przełącznik PoE |
| Opis portów | 8 x PoE 10/100 Mbps, 4 x 1000 Mbps SFP Uplink |
| Łączna liczba portów | 12 |
| Liczba portów PoE | 8 |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Typ PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Typ PoE | 60 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Typ PoE | 90 W (IEEE802.3bt) Hi-PoE |
| Całkowita moc wyjściowa PoE | 120 W |
| Prędkość transmisji | 100 Mbps + 1 Gbps |
| Pojemność pamięci | Przełączalna 9,6 Gb/s |
| Sieć optyczna | tak |
| Zarządzanie | tak | Ochrona przeciwprzepięciowa | Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi Wyładowanie powietrzne: 8 kV Wyładowanie stykowe: 6 kV Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi Tryb wspólny: 4 kV Tryb różnicowy: 2 kV |
| Zasilanie | 240 VAC/48-57 VDC (zasilacz w zestawie) |
| Metoda montażu | Półka/DIN | Materiał | Metalowa pokrywa | Kolor | Czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















