HX-40DAM - zewnętrzna, 2x PIR,MW,IR-AM, PET, inst 2,5-3m, zasięg 12m 85°
Czujnik 2x PIR + MW o zasięgu 12 m 85°. Para czujników PIR zapewnia odporność na PET w całym obszarze wykrywania przy jednoczesnym zachowaniu wykrywania osób. Część MW znacznie wzmacnia odporność na fałszywe alarmy spowodowane...
Kod produktu: 2407-642 EAN: 788924085852 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujnik 2x PIR + MW o zasięgu 12 m 85°. Para czujników PIR zapewnia odporność na PET w całym obszarze wykrywania przy jednoczesnym zachowaniu wykrywania osób. Część MW znacznie wzmacnia odporność na fałszywe alarmy spowodowane światłem słonecznym lub odbiciami. Czujka jest dostarczana ze wspornikiem, który umożliwia odchylanie w poziomie i w pionie. Za pomocą dołączonych pasków samoprzylepnych można zamaskować niektóre strefy detekcji lub zmniejszyć zasięg z 12 do 9/5,5/4 m. Czujka jest przeznaczona do instalacji o większej wysokości 2,5 - 3 m. Czujka jest wyposażona w antymasking IR.
| Typ czujki | 2x PIR + MW |
| Środowisko | zewnętrzne |
| Antymasking | tak IR |
| Czujnik Charakterystyka | wentylator |
| Odporność na PET | tak |
| Zasięg | 12 m |
| Wysokość montażu | 2,5 - 3 m |
| Zasięg | 12 m, 85° |
| Zasilanie | 9,5 - 18 V= |
| Maks. Pobór prądu | 50 mA |
| Czujnik PIR | podwójny |
| Czułość | 3 poziomy |
| Wyjście alarmowe | NC/NO |
| Wyjście alarmowe | NC/NO |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC | Element opakowania | Montaż naścienny |
| Częstotliwość części MW | 13,700 GHz |
| Wyjście antymaskingu | NC |
| Prędkość detekcji | 0,3 - 1,5 m/s |
| Temperatura pracy | -20 do 60°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















