IBAR 48 - 50 m na zewnątrz, 48 cm, 2 belki
2-wiązkowa bariera podczerwieni przeznaczona do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Modulację wiązki można wybrać spośród dwóch częstotliwości, co pozwala uniknąć wzajemnego wpływu sąsiednich wiązek podczerwieni. Jeśli istnieje...
Kod produktu: 2312-086 EAN: 8595584661270 Producent: VAR-TEC
- Opis
- Zapytanie o produkt
2-wiązkowa bariera podczerwieni przeznaczona do instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Modulację wiązki można wybrać spośród dwóch częstotliwości, co pozwala uniknąć wzajemnego wpływu sąsiednich wiązek podczerwieni. Jeśli istnieje ryzyko interferencji między wieloma wiązkami podczerwieni, można zastosować synchronizację zewnętrzną. Zapewni to, że częstotliwość odbiornika-nadajnika jest oddzielona od innych sygnałów i zakłóceń. Ponadto synchronizacja zewnętrzna zwiększa odporność na warunki pogodowe, słońce lub zakłócenia powodowane przez spadające przedmioty. Aby wyzwolić alarm, 2 wiązki muszą zostać przerwane jednocześnie. Intensywność wiązki można ustawić na 3 poziomach.
| Typ detektora | podczerwieni |
| Liczba wiązek | 2 |
| Typ wiązki | podczerwieni |
| Odległość wiązki | 17 cm |
| Synchronizacja | tryb asynchroniczny - 2 częstotliwości modulacji |
| Synchronizacja | tryb synchroniczny - Przewód |
| Zasięg | 0 - 50 m tryb synchroniczny |
| Zasięg | 10 - 40 m tryb asynchroniczny |
| Zasilanie | 10 - 30 V= |
| Pobór prądu odbiornika/nadajnika | 20/30 mA |
| Wyjście zdalne | NC/NO, 24 V=, 0,5 A |
| Wyjście sabotażowe | NC, 24 V=, 0,5 A |
| Ustawianie mocy wyjściowej nadajnika | tak, 3 poziomy | Optyczne wskazanie alarmu | tak, Czerwona dioda LED |
| Sygnalizacja dźwiękowa | Brzęczyk, sygnał dźwiękowy alarmu |
| Kolor obudowy | Srebrny/Czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















