IPC-HDW2849TM-S-IL - 3,6 mm - 8 Mpix, 30 m IR i 30 m biała dioda LED, WizSense 2 Series, SMD Plus, zintegrowany mikrofon
Kopułkowa kamera IP WizSense serii 2, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD+, inteligentne wyszukiwanie, zintegrowany mikrofon, gniazdo micro SD. Zasilanie PoE lub 12 VDC.Typ urządzeniaKamera...
Kod produktu: 2406-027 EAN: 6923172581556 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kopułkowa kamera IP WizSense serii 2, inteligentne podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD+, inteligentne wyszukiwanie, zintegrowany mikrofon, gniazdo micro SD. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kula kopułkowa |
| Linia | WizSense 2 Series |
| Element detekcyjny | 1/2.7" CMOS |
| Czułość na światło | 0,008 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0008 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); inteligentne wyszukiwanie |
| Inteligentna analiza wideo | IVS (ochrona obwodowa); SMD (wykrywanie człowieka i pojazdu) Plus; inteligentne wyszukiwanie |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, brak oświetlenia w ogóle, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Jasność | 30 m (IR 850 nm) 30 m (światło białe) |
| Typ obiektywu | stały |
| Soczewka | 3,6 mm |
| Kąt kadrowania (poziomy) | 87° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 × 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny: 3840 × 2160 @(1-20 fps )/2688 × 1520@(1-25/30 fps) strumień podrzędny: 704×576@(1-25 fps)/704×480@(1-30 fps) |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ | Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, Zarządzanie DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Karta SD | FTP; SFTP; karta Micro SD (obsługa maks. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) Podstawowe: 2,6 W (12 VDC); 3,3 W (PoE) Maks. (H.265 + maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + ciepłe światło + IVS): 5 W (12 VDC); 5,9 W (PoE) |
| Materiał | Wewnętrzne elementy systemu: metal Pokrywa: metal Pierścień wykończeniowy: tworzywo sztuczne Płyta montażowa do szybkiej instalacji: metal |
| Kolor | Biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















