IPC-HDW3549H-ZAS-PV - 2,7-13,5 mm - 5 Mpix Smart Dual, 50 m IR i 40 m biała dioda LED, AI, SMD4.0, alarm, aktywne odstraszanie, dwukierunkowe audio
WizSense Outdoor IP Series podwójne oświetlenie, AI SMD 4.0, aktywne odstraszanie, podwójny mikrofon i głośnik do dwukierunkowej komunikacji. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni, który wyświetla czarno-biały obraz, a po wykryciu...
Kod produktu: 2310-096 EAN: 6923172595157 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
WizSense Outdoor IP Series podwójne oświetlenie, AI SMD 4.0, aktywne odstraszanie, podwójny mikrofon i głośnik do dwukierunkowej komunikacji. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni, który wyświetla czarno-biały obraz, a po wykryciu osoby/pojazdu aktywuje widoczne białe światło LED, które zmienia tryb na kolorowy, gdy obwód zostanie naruszony. Może być również ustawiony na normalne tryby, całkowicie bez oświetlacza, tylko nocny IR LED lub tylko biały LED.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 5-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,003 lux@F1.0 (kolor, 30 IRE) 0,0003 lux@F1.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, inteligentne podwójne iluminatory, aktywne odstraszanie syreną i światłem, AI SSA, SMD 4.0 |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczne oświetlenie IR, które nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, gdy inteligentne wykrywanie osoby lub pojazdu, kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać prawdziwe informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być ustawiona na normalne tryby, całkowicie bez oświetlenia, nocny tylko IR LED lub tylko biały LED |
| Jasność | 50 m IR LED i 40 m biały LED |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2.7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 113°-36° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2880 x 1620 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i aplikacje IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | AI sztuczna inteligencja, reguły IVS, ochrona obwodowa z klasyfikacją osób i obiektów SMD 4.0, AI SSA do dynamicznego dostosowywania obrazu do warunków oświetlenia otoczenia, Quick Pick i Smart Search |
| Funkcje ustawialne | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, Obrót obrazu, Mirror, Maskowanie prywatności, wykrywanie ruchu |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany podwójny mikrofon i syrena audio z zaprogramowanym i niestandardowym odtwarzaniem komunikatów, dwukierunkowa komunikacja audio |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 4 W (12 VDC); 5 W (PoE) Maks. (ciągnący strumień+światło ostrzegawcze+głośnik+włączone ciepłe światło): 8,5 W (DC12 V) 10,6 W (POE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















