IPC-UDW4859H-AS-PV-S5 - 2,8 mm - 8 Mpix, 30 m IR i 30 m biała dioda LED, WizSense+ 4 Series, mikrofon i głośnik, aktywne odstraszanie
Kamera kopułkowa IP WizSense + seria 4, podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD, automatyczne wyszukiwanie ruchomych obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, zintegrowany podwójny mikrofon,...
Kod produktu: 2404-057 EAN: 6939554946493 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera kopułkowa IP WizSense + seria 4, podwójne oświetlenie, ochrona obwodowa IVS, wykrywanie ludzi/pojazdów SMD, automatyczne wyszukiwanie ruchomych obiektów AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, zintegrowany podwójny mikrofon, głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio), wejścia/wyjścia alarmowe, gniazdo micro SD. Zasilanie przez PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Seria WizSense + 4 |
| Element detekcyjny | 1/2.7" CMOS |
| Czułość na światło | 0,004 lux@F1.0 (kolor, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | IVS (ochrona obwodowa); SMD; AcuPick; AI SSA; Smart Search |
| Inteligentna analiza wideo | IVS (ochrona obwodowa); SMD (wykrywanie ludzi i pojazdów); AcuPick (automatyczne wyszukiwanie poruszających się obiektów jednym kliknięciem); AI SSA (dynamiczna adaptacja obrazu do warunków oświetlenia otoczenia); Inteligentne wyszukiwanie |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, brak oświetlenia w ogóle, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Jasność | 30 m (IR 850 nm) 30 m (światło białe) |
| Typ obiektywu | stały |
| Soczewka | 2,8 mm |
| Kąt kadrowania (poziomy) | 106° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 × 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny: 3840 × 2160 @(1 fps-25/30 fps) Strumień podrzędny: 704 × 576@(1-25 kl./s)/704 × 480@(1-30 kl./s) Trzeci strumień: 1920 × 1080@(1-25/30 fps) |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI | Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, Zarządzanie DoLynk Care |
| WDR | 120 dB |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik (możliwość dwukierunkowej komunikacji audio) |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: styk mokry, 5 mA 3-5 VDC/1 kanał wyjściowy: styk mokry, 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | FTP;SFTP; karta Micro SD (obsługa maks. 256 GB); NAS |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Zasilanie | 12 VDC; PoE Podstawowe: 4,5 W (12 VDC); 5,8 W (PoE) Maks. (H.265+WDR+ciepłe światło+siren i aktywne odstraszanie światłem + włączona inteligencja): 8,6 W (12 VDC); 10,1 W (PoE) |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















