JA-110A - syrena wewnętrzna autobusowa
Sygnalizator autobusowy JA-110A przeznaczony jest do akustycznej sygnalizacji alarmów, opóźnień wjazdu i wyjazdu oraz aktywacji wyjść PG w systemie alarmowym. Rodzaj syreny w autobusie BUS Rodzaj syreny piezoelektryczny, 85 dB/m² Adresowanie...
Kod produktu: 0101-663 EAN: 8594052537482 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Sygnalizator autobusowy JA-110A przeznaczony jest do akustycznej sygnalizacji alarmów, opóźnień wjazdu i wyjazdu oraz aktywacji wyjść PG w systemie alarmowym.
| Rodzaj syreny | w autobusie BUS |
| Rodzaj syreny | piezoelektryczny, 85 dB/m² |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 - 30 mA |
| Funkcjonować | Weryfikacja alarmu |
| Funkcjonować | sygnalizacja akustyczna alarmu, opóźnienia przyjazdu i wyjazdu |
| Sterowanie wyjściem PGM | przycisk może służyć do sterowania PGM w systemie |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















