JA-110B - magistralny czujnik zbicia szyby
Autobusowy czujnik zbicia szyby JA-110B wykrywa zbicie szyby w drzwiach i szybach. Detekcja oparta jest na technologii dualnej (wykrywanie zmiany ciśnienia powietrza przy charakterystycznym dźwięku tłuczonego szkła). Typ detektora Dźwięk...
Kod produktu: 0104-805 EAN: 8594052537499 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Autobusowy czujnik zbicia szyby JA-110B wykrywa zbicie szyby w drzwiach i szybach. Detekcja oparta jest na technologii dualnej (wykrywanie zmiany ciśnienia powietrza przy charakterystycznym dźwięku tłuczonego szkła).
| Typ detektora | Dźwięk cyfrowy |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 mA |
| Rozruch detektora | po połączeniu maks. 60 sekund |
| Minimalny rozmiar szkła | 0,6x0,6m² |
| Zasięg wykrywania szkła | maksymalna czułość 9 m |
| Wrażliwość | nastawny |
| Pamięć alarmu | tak |
| wyjście BUS | JA-100 |
| Sygnalizacja optyczna | DOPROWADZIŁO |
| Zalecana wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kolor okładki | biały |
| Wykonanie | Plastikowy |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















