JA-110P PET - magistrala PIR z odpornością na PET
Produkt jest komponentem autobusowym systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. W przeciwieństwie do standardowych czujek ruchu PIR z serii JABLOTRON 100+ zmodyfikowana została charakterystyka...
Kod produktu: 0109-798 EAN: 8595614122634 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest komponentem autobusowym systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. W przeciwieństwie do standardowych czujek ruchu PIR z serii JABLOTRON 100+ zmodyfikowana została charakterystyka detekcji oraz podstawowa odporność na zwierzęta.
| Typ detektora | cyfrowy na magistrali BUS |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera PC |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 mA |
| Odporność na zwierzęta | tak, maks. 25 kg, maks. wysokość 40 cm |
| Wysokość montażu | 2 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | 12 m, 90 ° / 7 m, 90 ° w odporności PET |
| Wyjście alarmowe | autobusem |
| Sygnalizacja optyczna | LED SMI (inteligentna pamięć) |
| Kolor okładki | biały |
| Projekt okładki | Plastikowy |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















