JA-111H-AD TRB - moduł magistrali sterującej stykami
Moduł służy do podłączenia dowolnego urządzenia sterującego (z wyjściami stykowymi lub impulsowymi) do systemu JABLOTRON 100+ i zapewnia zasilanie z magistrali centrali. Ten wbudowany moduł można umieścić bezpośrednio w urządzeniu...
Kod produktu: 0106-399 EAN: 8595614115384 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Moduł służy do podłączenia dowolnego urządzenia sterującego (z wyjściami stykowymi lub impulsowymi) do systemu JABLOTRON 100+ i zapewnia zasilanie z magistrali centrali. Ten wbudowany moduł można umieścić bezpośrednio w urządzeniu sterującym.
| Typ modułu | moduł magistrali sterującej systemem |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 - 12 mA |
| Liczba wejść | 1 |
| Wejście sabotażowe | tak, naprawiono |
| Sterowanie wyjściem PGM | tak, PGM w systemie |
| Czas reakcji wejścia | 0,1 s - 300 s |
| Maksymalne obciążenie | 50 mA |
| Wejścia aktywacyjne | impuls dla sterowania dwuprzewodowego / status dla sterowania jednoprzewodowego |
| Transmisja sygnału | sabotaż, zablokowanie, awaria systemu / odblokowanie |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















