JA-111H TRB - moduł magistrali do czujnika przewodowego
Moduł JA-111H TRB służy do podłączenia dowolnego detektora przewodowego (z wyjściami stykowymi lub impulsowymi) do systemu JABLOTRON 100+ i zapewnia jego zasilanie. Ten wbudowany moduł można umieścić bezpośrednio w czujce. Typ modułu...
Kod produktu: 0101-099 EAN: 8595614115391 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Moduł JA-111H TRB służy do podłączenia dowolnego detektora przewodowego (z wyjściami stykowymi lub impulsowymi) do systemu JABLOTRON 100+ i zapewnia jego zasilanie. Ten wbudowany moduł można umieścić bezpośrednio w czujce.
| Typ modułu | moduł magistrali do podłączenia czujki przewodowej / czujki roletowej, |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 - 12 mA |
| Liczba wejść | 1 |
| Wejście sabotażowe | tak, naprawiono |
| Sterowanie wyjściem PGM | tak, PGM w systemie |
| Czas reakcji wejścia | 0,1 s - 300 s |
| Maksymalne obciążenie | 50 mA |
| Aktywacja alarmu | puls / stan |
| Transmisja sygnału | sabotaż, alarm, usterka / antymasking |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















