JA-111ST-A * - magistralna czujka dymu i temperatury + syrena
Służy do wykrywania zagrożeń pożarowych we wnętrzach budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Zawiera syrenę, która zgłasza alarm pożarowy zarówno z własnej czujki, jak i innej czujki pożarowej w systemie. Typ detektora optyczno-dym +...
Kod produktu: 0107-460 EAN: 8595614115179 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do wykrywania zagrożeń pożarowych we wnętrzach budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Zawiera syrenę, która zgłasza alarm pożarowy zarówno z własnej czujki, jak i innej czujki pożarowej w systemie.
| Typ detektora | optyczno-dym + temperatura |
| ČSN | ČSN EN 54 część 5 i 7 |
| Wykrycie | optyczna komora pomiarowa i termistor |
| Aktywacja alarmu | dym dostający się do czujki / przekroczona temperatura |
| Aktywacja alarmu | temperatura 60 - 65 ° C |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Zasilacz | 3 baterie alkaliczne / litowe AA 1,5 V / 2,4 Ah - NIE dołączone! |
| Obecne zużycie | 5 - 10 mA |
| Nieruchomości | podczas pracy z włożonymi bateriami w przypadku braku zasilania przejście do trybu autonomicznego |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Wyjście alarmowe | AUTOBUS |
| Wskazanie | optyczna z diodą LED / zintegrowana akustycznie syrena |
| Wskazanie | możliwość transmisji sygnalizacji akustycznej stanów podsystemu - regulowana |
| Kolor okładki | biały |
| Projekt okładki | Plastikowy |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















