JA-122E-NFC - zewnętrzny czytnik magistrali RFID 13,56 MHz
Zbliżeniowy czytnik chipów może być używany do aktywacji wyjścia PG, a tym samym np. do kontroli dostępu (zamek drzwi). Ma tylko powierzchnię odczytu i optyczne wskazanie stanu. Nie obsługuje NFC w telefonach komórkowych.Typ czytnikaBus...
Kod produktu: 2409-113 EAN: 8595614130172 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zbliżeniowy czytnik chipów może być używany do aktywacji wyjścia PG, a tym samym np. do kontroli dostępu (zamek drzwi). Ma tylko powierzchnię odczytu i optyczne wskazanie stanu. Nie obsługuje NFC w telefonach komórkowych.
| Typ czytnika | Bus Outdoor Reader |
| Zasilanie | z magistrali centrali alarmowej (9...15 V) |
| Zużycie energii | 12 mA w stanie spoczynku |
| Zużycie energii | 60 mA maksymalnie |
| Karta | Karty RFID - NFC, Mifare Clasic, DES Fire 4, 7 bajtów UID |
| Częstotliwość pracy | Karty RFID - NFC, Mifare Clasic, DES Fire 4, 7 bajtów UID |
| Długość kabla wejściowego | 3,0 m |
| Kolor modułu | czarny |
| Stopień ochrony | IP65 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















