JA-122PB - biały - magistrala PIR + stłuczenie szyby
Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków oraz do detekcji stłuczeń powierzchni szklanych tworzących przegrodę budynków. Zawiera dwie niezależne czujki (przypisane do 2 pozycji w centrali). Typ detektora cyfrowe na...
Kod produktu: 2309-142 EAN: 8595614122139 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków oraz do detekcji stłuczeń powierzchni szklanych tworzących przegrodę budynków. Zawiera dwie niezależne czujki (przypisane do 2 pozycji w centrali).
| Typ detektora | cyfrowe na magistrali BUS |
| Funkcjonować | PIR + detekcja stłuczenia szyby |
| Adresowanie czujki w systemie | dwie pozycje |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Pobór prądu w spoczynku | 2,4 mA |
| Obecne zużycie | maks. 12,8 mA |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | PIR: 12 m, 110° |
| Zakres | Szkło: 9 m, 90° |
| Montaż/montaż | na ścianie, w rogu |
| Wyjście alarmowe | autobusem BUS |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















