JA-150IR * - szlaban bezprzewodowy z 2 wiązkami
Bezprzewodowa bariera optyczna IR JA-150IR przeznaczona jest do sygnalizowania naruszenia przestrzeni poprzez przekroczenie łącza optycznego pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem. Jest to produkt firmy Optex, uzupełniony o nadajniki kompatybilne z...
Kod produktu: 0105-774 EAN: 8594052539721 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa bariera optyczna IR JA-150IR przeznaczona jest do sygnalizowania naruszenia przestrzeni poprzez przekroczenie łącza optycznego pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem. Jest to produkt firmy Optex, uzupełniony o nadajniki kompatybilne z systemem JABLOTRON 100+.
| Rodzaj urządzenia | szlaban bezprzewodowy z 2 wiązkami |
| Zasilacz | 4 x bateria litowa typu LSH20 (3,6 V / 13 Ah) |
| Żywotność baterii | ok. 3 lata (tryb oszczędzania 120 s) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 0,7 - 1,0 m² |
| Zasięg zewnętrzny | maks. 60 m |
| Stopień ochrony | IP 55 |
| Waga | 3300g (odbiornik + nadajnik) |
| Szybkość wykrywania | zgodnie z ustawieniami |
| Kolor okładki | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















