JA-150N - moduł bezprzewodowy PG 1 - zasilanie
Bezprzewodowy moduł zasilania JA-150N (16 A / 250 V AC) kopiuje stan wybranego wyjścia PG (PG 1 do PG 32). Konkretne wyjście PG jest adresowane w module za pomocą przełączników DIP. Rodzaj urządzenia Moduł bezprzewodowy PG 1 - zasilanie...
Kod produktu: 0105-832 EAN: 8594052538519 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowy moduł zasilania JA-150N (16 A / 250 V AC) kopiuje stan wybranego wyjścia PG (PG 1 do PG 32). Konkretne wyjście PG jest adresowane w module za pomocą przełączników DIP.
| Rodzaj urządzenia | Moduł bezprzewodowy PG 1 - zasilanie |
| Zasilacz | 230 V / 50 Hz |
| Pobór energii | własne 1,5 W |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 1000 W - oświetlenie halogenowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | 250 V AC |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 16 A - obciążenie rezystancyjne |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 8 A - obciążenie indukcyjne, pojemnościowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | minimalna moc przełączania DC - 0,5 W |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















