JA-150R * - przemiennik radiowy do JA-100
Służy do wydłużenia zasięgu komunikacji i zwiększenia niezawodności transmisji w dużych instalacjach. Powtarza sygnał wszystkich jednokierunkowych urządzeń peryferyjnych z JABLOTRON 100+. Obsługuje również bezadresowe moduły PG,...
Kod produktu: 0103-082 EAN: 8595614115377 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do wydłużenia zasięgu komunikacji i zwiększenia niezawodności transmisji w dużych instalacjach. Powtarza sygnał wszystkich jednokierunkowych urządzeń peryferyjnych z JABLOTRON 100+. Obsługuje również bezadresowe moduły PG, breloki jednokierunkowe oraz breloki JA-15xJ MS.
| Typ modułu | Wzmacniacz sygnału jednokierunkowego |
| Zasilacz | 110 - 230 V AC / 50 - 60 Hz |
| Obecne zużycie | maks. 1 W (przy 230 V AC) |
| Bateria zapasowa | NiCD 4,8 V 900 mAh (BAT-4V8-N900) |
| Żywotność baterii | około 4 lat |
| Częstotliwość | 868 MHz |
| Zakres | ok. 300 m (teren otwarty) |
| Antena | wewnętrzna z możliwością podłączenia anteny zewnętrznej typu AN-868 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















