JA-150TP * - bezprzewodowy termostat pokojowy
Służy do pomiaru i kontroli temperatury w pomieszczeniu. Termostat rozszerza możliwości systemu JABLOTRON 100+ w zakresie automatyki domowej o proste sterowanie strefowe.Do przełączania ogrzewania wykorzystywane są standardowe wyjścia...
Kod produktu: 0106-348 EAN: 8595614118224 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do pomiaru i kontroli temperatury w pomieszczeniu. Termostat rozszerza możliwości systemu JABLOTRON 100+ w zakresie automatyki domowej o proste sterowanie strefowe.Do przełączania ogrzewania wykorzystywane są standardowe wyjścia programowalne centrali.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy termostat pokojowy, |
| Zasilacz | Nie zawiera baterii |
| Zasilacz | 2 baterie alkaliczne AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Żywotność baterii | około 2 lat |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | ok. 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 1,5 m nad poziomem podłogi |
| Nieruchomości | Zakres temperatur pracy: -10 do +70 ° C |
| Nieruchomości | Dokładność pomiaru w zakresie temperatur pracy - 0,1°C |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















