JA-151ST* - bezprzewodowa czujka dymu i temperatury + syrena
Służy do wykrywania zagrożeń pożarowych we wnętrzach budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Detektor nadaje się również do montażu w przyczepach kempingowych lub domach mobilnych. Nie jest przeznaczony do instalacji w środowisku...
Kod produktu: 0106-535 EAN: 8595614111751 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do wykrywania zagrożeń pożarowych we wnętrzach budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Detektor nadaje się również do montażu w przyczepach kempingowych lub domach mobilnych. Nie jest przeznaczony do instalacji w środowisku przemysłowym.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowa czujka dymu i temperatury + syrena |
| Zasilacz | 3 baterie alkaliczne AA 1,5 V, 2,4 Ah |
| Zasilacz | Nie zawiera baterii |
| Żywotność baterii | około 3 lat |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | ok. 300 m (teren otwarty) |
| Wykrywanie temperatury | klasa A2 według ČSN EN 54-5 |
| Kolor okładki | biały |
| Wykrycie | optyczne rozpraszanie światła |
| Nieruchomości | czułość czujki dymu - m = 0,11 ÷ 0,13 dB / m zgodnie z ČSN EN 54-7 |
| Nieruchomości | temperatura alarmowa - +60°C do +65°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















