JA-152E * - bezprzewodowy moduł dostępowy RFID
JA-152E to dwukierunkowy bezprzewodowy moduł dostępu z czytnikiem RFID do sterowania systemem bezpieczeństwa. Zawiera jeden segment sterujący i może być wyposażony w maksymalnie 20 segmentów sterujących JA-192E w razie potrzeby. Typ modułu...
Kod produktu: 0104-389 EAN: 8595584665247 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-152E to dwukierunkowy bezprzewodowy moduł dostępu z czytnikiem RFID do sterowania systemem bezpieczeństwa. Zawiera jeden segment sterujący i może być wyposażony w maksymalnie 20 segmentów sterujących JA-192E w razie potrzeby.
| Typ modułu | bezprzewodowy moduł dostępowy z czytnikiem |
| Zasilacz | 2 baterie alkaliczne AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Zasilacz | Ostrzeżenie: baterie nie są dołączone |
| Żywotność baterii | 1 - 2 lata w zależności od ustawień |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, protokół JABLOTRON |
| Zakres | ok. 200 m (teren otwarty) |
| Pobór energii | 0,5 W przy zasilaniu zewnętrznym |
| Karta | 125 kHz |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















